Netflix | Ana Konu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
100 ü yanlış hatırlamıyorsam 2 sezonda bırakmıştım, aynı bende lost havası almıştım yerliler vs ilginç gelmişti. Gizem kalktıktan sonra dizi bitti benim için, ergenimsi tuhaf bir hal aldı.

Boşuna para veriyorum yav bu ay totalde 5-6 saat falan izlemişimdir heralde. Dexter'ın yarım kalması sinirlerimi bozdu kapatmaya karar verdim, tamamen konfor için üye olduk zırt pırt içerik kalkacaksa anlamı yok, daha kaliteli görüntü ve ses temin edebiliyoruz zaten içerik de tırt ne anladım ben bu s...şten demekten kendimi alamıyorum.
Bu Dexter olayı benim de keyfimi kaçırdı abi. Listeye How I Met Your Mother i ve Dexter i almıştım, önce HIMYM izler sonrada Dexter'a geçerim diyordum bir baktım dizi yook. Bunu da hızlı hızlı izleyeyim de kalkmasin platform dan.

Mi A2 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaşamayanlar dizisi eklenmiş. Türk dizi.. konu vampirler

de7a78b55397f2e138aceaf0362c9790.jpg

türk vampir dizisi diye bişey mi varmıs yav.
ülke ciddi manada kalkınıyor sanırım

edit. vampir dizisinin adıda çok orji yaşamayanlar.
olaya kurt adamlar falan dahil olursa ocaklardan yayılacak çatışmaları düşünemiyorum

türk vampir dizisi diye bişey mi varmıs yav.
ülke ciddi manada kalkınıyor sanırım

edit. vampir dizisinin adıda çok orji yaşamayanlar.
olaya kurt adamlar falan dahil olursa ocaklardan yayılacak çatışmaları düşünemiyorum
Bahçeli: dünyaya açılmış dizimiz bile mevcut.
Sizin neyiniz var haaa?

Diziye gelince.... Gerçek mi bu yahu? :)

Vay be. Sevineyim mi yoksa utanıyımmı izledikten sonra mı karar vereyim ikilimdeyim.

Sosyal mecrada bu kadar övülünce izleyeyim dedim.Şu anlık ilk 5 bölümünü izledim.İlk 3 bölüm iyi diğer iki bölümü vasat ama sevdiğim tarzda bir yapım izlemeye devam edeceğim.

Ekleme: Diğer bölümleri de dün akşam bitirdim. 14. ve 7. bölüm çok iyi. 18,16,11. ve 8. bölümde ortalamanın üstünde.

Dark 2.sezon ne zaman gelecek yav

Ayrıca Better Call Saul'un 4.sezonu Netflix us da olmasına rağmen Tr de hala yok sinir bozucu

Üst Alt