Netflix | Ana Konu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tamda bu dizi ile ilgili afis ekleyecektim- ekledigin vidyoyu gordum- olumlu anlamda sasirdim.

orj ismi; kus ucusu...

afisini cok begenmistim dun ilk kez haberi okudugumda:

dizi de > birce akalay - *aslan'i temsil ediyor...
kendisi ile *ibrahim celikkol'u 2.kez ayni projede izlemek ilginc olacak. kanimca muthis bir uyum ve kimyalari vardi ilk birlikte oynadiklari yapimda....

Kuş Uçuşu dizisinin ilk iki bölümüne baktım, berbat bir dizi. Mantık hataları ve yüzeysellikten başka bir şey yok. Mümkünse Meriç Acemi bir daha senaristlik yapmasın.

images

Başladık bakalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

Başladık bakalım

Ben de çok geç başlayanlardanım diziye

Sezonlar ilerledikçe insanı efkara boğuyor

Narcos Mexico’da bu tadı alamadım , Ama yine de izliyorum resmen ilk dizinin ve hikayenin ne kadar daha fazla görkemli olduğunu anlıyorsun

Tarihsel gerçekliklerin Ve neredeyse birebir aynı fotoğrafların olması da diziyi arşa taşıyor

Beni en çok şaşırtan Escobar oynayan aktörün pek ünlenmemiş be daha sonrasında ciddi bir iş yapmamış olması Yani o oyunculukla adamın ödüllere boğulması lazım

Ben de çok geç başlayanlardanım diziye

Sezonlar ilerledikçe insanı efkara boğuyor

Narcos Mexico’da bu tadı alamadım , Ama yine de izliyorum resmen ilk dizinin ve hikayenin ne kadar daha fazla görkemli olduğunu anlıyorsun

Tarihsel gerçekliklerin Ve neredeyse birebir aynı fotoğrafların olması da diziyi arşa taşıyor

Beni en çok şaşırtan Escobar oynayan aktörün pek ünlenmemiş be daha sonrasında ciddi bir iş yapmamış olması Yani o oyunculukla adamın ödüllere boğulması lazım

Ne yalan söyleyeyim Narcos'un ilk sezonu ağzımda daha güzel bir tat bırakmıştı.

Ama yine de izletiyor dizi kendini. Pablo'yu oynayan abimizin oyunculuğu iyi olsa da rolü pek becerememiş bence. Ben pek beğenemedim. Wagner Moura rolün altından daha iyi kalkmıştı. Bu abimiz komedi karakteri gibi.

@Murat Durmaz ,

bugun yayina giren ; * mezarlik film serisinin ilkini (4 film seklinde olacakmis sanirim) izledin mi ?

hikaye olarak bana , *exxen deki nazarimda en kaliteli ve anlamli icerik olan *hukumsuz dizisini cagristirdi.

< ->

basrol *birce akalay’ın, gizemli kadın cinayetlerini çözmek için ekibi ile birlikte emniyetin asm de kurulan ozel suçlar birimi’nin başına getirilen başkomiser * karakterini canlandırdığı film serisinde; *olgun toker ise komiser rolünde olacak.

anladigim kadariyla serinin her filminde * kadin cinayetlerini aydinliga kavusturmak icin mucadele edilecek bir nevi.

@Murat Durmaz ,

bugun yayina giren ; * mezarlik film serisinin ilkini (4 film seklinde olacakmis sanirim) izledin mi ?

hikaye olarak bana , *exxen deki nazarimda en kaliteli ve anlamli icerik olan *hukumsuz dizisini cagristirdi.

< ->

basrol *birce akalay’ın, gizemli kadın cinayetlerini çözmek için ekibi ile birlikte emniyetin asm de kurulan ozel suçlar birimi’nin başına getirilen başkomiser * karakterini canlandırdığı film serisinde; *olgun toker ise komiser rolünde olacak.

anladigim kadariyla serinin her filminde * kadin cinayetlerini aydinliga kavusturmak icin mucadele edilecek bir nevi.
@Vasfi Vural Yok abi izlemedim ama Vasfi izlemiştir büyük ihtimalle :D Başrolü için izlenilir diyecem de komik sahneleri yoktur ama bi göz atarım.Kuş Uçuşu'nda oynuyo diye biliyodum o dizi bitti mi abi?

@Vasfi Vural Yok abi izlemedim ama Vasfi izlemiştir büyük ihtimalle :D Başrolü için izlenilir diyecem de komik sahneleri yoktur ama bi göz atarım.Kuş Uçuşu'nda oynuyo diye biliyodum o dizi bitti mi abi?

sevgili @Vasfi Vural 'i etiketliyecektim de son anda vazgectim.

agir bir ise benziyor dolayisiyla komik sahne yoktur bence de.
kuc ucusunu halen izlemedim.

mezarlik.
bu isi ise merak ediyorum. exxen sayfasinda da daha once vurguladigim *hukumsuz dizisi cok iyi bir isti,.. umarim bu film serisi de benzer cizgidedir. izlersem, yorum eklemeyi dusunuyorum.

sevgili @Vasfi Vural 'i etiketliyecektim de son anda vazgectim.

agir bir ise benziyor dolayisiyla komik sahne yoktur bence de.
kuc ucusunu halen izlemedim.

mezarlik.
bu isi ise merak ediyorum. exxen sayfasinda da daha once vurguladigim *hukumsuz dizisi cok iyi bir isti,.. umarim bu film serisi de benzer cizgidedir. izlersem, yorum eklemeyi dusunuyorum.
Hükümsüz'e bi baktım da abi İsmaille Alican oynuyo.Dizi de güzele benziyo ama komedi sahnesi azsa ben izleyemiyom abi biliyon :D İnşallah bu da güzel yapım olur..

Üst Alt