Netflix | Ana Konu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başladım.

Ekn8LKVX0AEaylK
Sövecem olmayacak

İzliyordum.

Başroldeki adam ölünce soğudum diziden.

4. Sezonda kaldım.
Ben 7. sezondayım son 8. sezon kaldı dizinin bitmesine brody gidince ben de bırakır gibi oldum eski tadı vermese de devam ettim yine de hafta sonları bir kaç bölüm izleyebiliyoruz ancak hafta içi çalışmaktan zaman kalmıyor izlemeye ben de dizi çok da sen hangilerini izledin nelerden hoşlanırsın bilmiyorum sopranos, got, rome, breaking bad, better call saul, ozark, bates motel, twin peaks, banshee, fargo, true detectives ilk aklıma gelenler daha çok var

Ben 7. sezondayım son 8. sezon kaldı dizinin bitmesine brody gidince ben de bırakır gibi oldum eski tadı vermese de devam ettim yine de hafta sonları bir kaç bölüm izleyebiliyoruz ancak hafta içi çalışmaktan zaman kalmıyor izlemeye ben de dizi çok da sen hangilerini izledin nelerden hoşlanırsın bilmiyorum sopranos, got, rome, breaking bad, better call saul, ozark, bates motel, twin peaks, banshee, fargo, true detectives ilk aklıma gelenler daha çok var

Normal şartlarda ben de haftasonu ya da gece enerjim varsa bir iki bölüm dizi izliyorum. Ama şu aralar evdeyim diye dizi izlemek istedim. ozark izlediğim ilk netflix dizisidir çok sevdim. Yeni sezonu merakla bekliyorum. Fargo benim için özel bir filmdir. O etkisini yitirmemek için dizisini izlemedim. İzlemem sanırım. Sopranos ü yayınlayan platform yok. Diğerlerini inceleyim. Güzel öneriler var. Teşekkürler.

Üst Alt