Netflix’in İlk Türk Orijinal Dizisi: The Protector - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Netflix dizisi diye başladım. Her bölümünü ''acaba diğer bölüm iyi midir, sonuçta Netflix ve de Yurdaer Reis oynuyor'' diyerek izledim. Vasatın berbata yolculuğu olmuş. Rezalet.

Tek iyi yanı kısa sürmesi.

Yav bir de her şey bir yana kötü niye kötü, iyi niye iyi belli değil. Ölümsüz İstanbul'u yok etmelidir, niye ? Çünkü öyle. Altyapısız şekilde ilerliyor dizi, en azından 1 bölümü bu işe ayırmalıydılar.

Neyse fazla eleştirmeyeyim, ne de olsa ilk iş. Epey izlenmiş yalnız dizi netflix memnunmuş, gelecekte iyi işler çıkması adına umut verici.

Netflix koca firma bu dizinin efektlerine konusuna hic mi bakmamış. Bizim Türklere bırakmışlar belli ki bu olayları

Yav bir de her şey bir yana kötü niye kötü, iyi niye iyi belli değil. Ölümsüz İstanbul'u yok etmelidir, niye ? Çünkü öyle. Altyapısız şekilde ilerliyor dizi, en azından 1 bölümü bu işe ayırmalıydılar.

Neyse fazla eleştirmeyeyim, ne de olsa ilk iş. Epey izlenmiş yalnız dizi netflix memnunmuş, gelecekte iyi işler çıkması adına umut verici.

Korkunc reklami yapiliyor
Istanbulda kafami nereye cevirsem bu dizinin afisini goruyorum

askjhdkjasd :asd:

Hemen hemen tüm Netflix yapımlarını izledim belki de son yıllarda ama bunun kadar kötüsüne İlk defa denk geliyorum. Türk özel yapımı olmasımı gerekirdi illaki be heriflerin en kötü projesi.

Bukadar izleyicisi olması sırf meraktan olması gerek.

leş meş...yinede Netflix gibi bir Dünya devinin Türk dizileri çevirmesi güzel oluyor....birde sansürsüz olması dahada güzel oluyor...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

2. sezon gelecek mi diye soruluyordu meğer 2. sezonu çekmişler bile 3 ve 4. sezonun onayını almış. Bu kadar seri çekilen başka netflix dizisi var mıdır acaba ?

Üst Alt