Netflix’in İlk Türk Orijinal Dizisi: The Protector - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kusura bakma ama üç dizide bir işe yaramaz....benim gördüğüm en güzel dizi şimdiye kadar İkinci Bahar...oyuncular desen 10 numara, Şener Şen ve Türkan Şoray tam bir süper ikili...ve dizide herşey var komedi, dram...dediğim gibi benim gözümde İkinci Bahar ve öteleri...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Hahaha, behzat c in yanina bile gelemez, kurtlarvadisi ve ezeli saymiyorum bile.

Gündemden kopmamak ve erken haberdar olmak için haber kanallarını ve TRT nin sadece maçlarını ve belgesel kanalını izlerim.
Diğer kanallara da sadece kaliteli filmler ve diziler için transfer olurum...
TRT dediğinin 9-10 tane şubesi var...;D

Hangi maçları izliyorsun ( TRT de ) söyle de bizde izleyek ?

Kaliteli dizi dediğin payitaht, diriliş, kalk gidelim sanırım.

Belgesel izlesen kutlarım seni ama hiç sanmıyorum.

Hangi maçları izliyorsun ( TRT de ) söyle de bizde izleyek ?

Kaliteli dizi dediğin payitaht, diriliş, kalk gidelim sanırım.

Belgesel izlesen kutlarım seni ama hiç sanmıyorum.
DK, milli maçlar vs. açık yayınlar..... zaten haberin olur.:ka:

dirilişi artık canlı izlemiyorum. Sezonluk indirip mkv rip arşive atıyorum.:cigara:

Belgeselin her türlüsünü izlerim raad ol.:cool: Sen daha beni şeydememişin demek ki..;D

DK, milli maçlar vs. açık yayınlar..... zaten haberin olur.:ka:

dirilişi artık canlı izlemiyorum. Sezonluk indirip mkv rip arşive atırorum.:cigara:

Belgeselin her türlüsünü izlerim raad ol.:cool: Sen daha beni şeydememişin demek ki..;D

Milli maçlar 2 ayda 1 oluyor yahu ne sayıyorsun onu.

Diğer saçma dizilerden vakit bulamıyorsun demek tebrikler.

Kuruluş
Küçük Ağa
Çalıkuşu
Kaygısızlar

Bunları yüksek lisanslılar bilmez, üniversiteliler hiç bilmez, liselileri kaile bile almıyorum :D

ve Behzat Ç...

Üst Alt