Netflix’in İlk Türk Orijinal Dizisi: The Protector - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çağatay ile Leyla’nın Delibal’dab dolayı ten uyumu vardı. Uyumlular, izlenir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Medcezir bu :/

DXq2f2CXcAI6FHP.jpg

Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatacak.

Su Netflix ne kadar overrated birseydir ya... Hep eski filmler felan. Bir senelik uyelik aldim, ilk hafta biraz baktim kurcaladim ondan sonra bir daha acmadim... Yazik oldu paraciklarima!

Su Netflix ne kadar overrated birseydir ya... Hep eski filmler felan. Bir senelik uyelik aldim, ilk hafta biraz baktim kurcaladim ondan sonra bir daha acmadim... Yazik oldu paraciklarima!
ben de aksine kayboldum içerisinde diyebilirim.

evet vizyon filmler pek yok ama bir sürü dizi ve netflix yapımı var üstelik türkçe dublaj.

Açıkçası trailerlarına baktım ortalamanın üzerinde ilginç konusu olan birçok yapım mevcut bence verilen paraya değer.

Netflix üyeliği olan bir arkadaş benimle paylaşabilir mi?Kredi kartı kullanmadığım için üyelik açamıyorum.Aylık üyelik ücretini eft geçerim.

Netflix alan akasya durağı izleyen tayfa değil. Kaliteli yapım çıkarsa bu oluşuma para verip üye olan tayfayı kazanır. Artı sadece Türkiye'de yayınlanmayacak.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla medcezir, cukur, kurtlar vadisi, cicek taksi disinda bir tayfa var ise, izlenebilir tabi

tabi bu tayfa kac kisiden olusur bilemem ama konusu bana pel cekici gelmedi

Üst Alt