Neustadter: "Eşcinsellik, dünyanın en normal şeyi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neustadter: "Eşcinsellik, dünyanın en normal şeyi"

Üstadın konu hakkında görüşlerini merakla bekliyoruz
Ruslar zaten bir şekilde tasfiye edilmesi gereken bir ulus bakma sen doruka benim rus düşmanlığımı perdelemeye çalışıyor hem zaten alman pasaportlu olup rusya'da forma giymesi bir çok şeyi açıklıyor zira normalde tersi olur rus ve kazak almanları almanya'ya göç edip orada yaşamak, çalışmak isterler zira katerina zamanında yerleştirilen göçmenler bunlar cihan harpleri ve sonrasında da soğuk savaş yüzünde adeta esir kalmışlar iki almanya birleşince de fellik fellik kaçmışlardı...Anlaşılan romanın kanı bozuk...Hürmetler üstat...

Ruslar zaten bir şekilde tasfiye edilmesi gerekn bir ulus bakma sen doruka benim rus düşmanlığı perdelemeye çalışıyor hem zaten alman pasaportlu olup rusya'da forma giymesi bir çok şeyi açıklıyor zira normalde tersi olur rus ve kazak almanları almanya'ya göç edip orada yaşamak, çalışmak isterler zira katerina zamanında yerleştirilen göçmenler bunlar cihan harpleri ve sonrasında da soğuk savaş yüzünde adeta esir kalmışlar iki almanya birleşince de fellik fellik kaçmışlardı...Anlaşılan romanın kanı bozuk...Hürmetler üstat...

İsmimi kullanıyorsun bari mention at.. şimdide cinsel hastalığı olan insanları mı linç ediyorsun edepsizleşme :mad::mad:

Senin mention yapmayacağını bildiğim için chrome eklentim günü kurtardı :ka:

111111.jpg

İsmimi kullanıyorsun bari mention at.. şimdide cinsel hastalığı olan insanları mı linç ediyorsun edepsizleşme :mad::mad:

Senin mention yapmayacağını bildiğim için chrome eklentim günü kurtardı :ka:

111111.jpg
Harikasın dorukçum beni rol model olarak alman muazzam bir şey de mention bildirimi gelmiyor ki? cidden soruyorum makara olsun diye değil...??? Makedon postuma da beklerim hürmetler...

Escinsellik normal falan degildir. Memelilerde iki cins vardir ve genetik yada agir sosyolojik bir deformasyon olmadigi sürece her memeli heteroseksüeldir.

Filhakika, escinsellik normal olmamakla birlikte mesrudur. Hangi nedenle olursa olsun escinsel bir bireye, diger bireylerden farkli davranilamaz, escinsel olarak cinselligini yasamasi -diger tüm bireylerin uymasi gereken genel ahlaki kaidelere uydugu sürece- engellenemez yada kisitlanamaz.

Bu kardesimiz escinsel midir bilmem ama Almanya'da escinsellik güzellemesi feci prim yaptigindan böyle bir ropörtaj vermis de olabilir.

Escinsellik normal falan degildir. Memelilerde iki cins vardir ve genetik yada agir sosyolojik bir deformasyon olmadigi sürece her memeli heteroseksüeldir.

Filhakika, escinsellik normal olmamakla birlikte mesrudur. Hangi nedenle olursa olsun escinsel bir bireye, diger bireylerden farkli davranilamaz, escinsel olarak cinselligini yasamasi -diger tüm bireylerin uymasi gereken genel ahlaki kaidelere uydugu sürece- engellenemez yada kisitlanamaz.

Bu kardesimiz escinsel midir bilmem ama Almanya'da escinsellik güzellemesi feci prim yaptigindan böyle bir ropörtaj vermis de olabilir.

Konuya hakim degilim ama memelilerde escinsel davranislarin gozlemlendigi soyleniyor.

Geri kalanina katiliyorum zaten.

Üst Alt