Nevzat Dindar: "Banega'yla 3+1 yıllığına anlaşıldı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar: "Banega'yla 3+1 yıllığına anlaşıldı"

f4b09921ba8264f594e8e894409a3e4b.jpg

Milliyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, sarı-kırmızılı camiadaki son gelişmeleri Skorer TV'de Ezgi Toper ile değerlendirdi.

Sarı-kırmızılı camiadaki son gelişmeleri, transfer haberleri ve takımın son durumuyla ilgili Milliyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar değerlendirmelerde bulundu.

"Müjdeyi verelim; Banega'yla anlaşıldı! 3+1 yıllık imza, 3.2 milyon euro...'

Banega bir süreç ve beni son yıllarda en çok heyecanlandıran transfer hamlesi. Arjantinliler'e karşı bir sempati var. Bu ligde pek tutmuyorlar ama Banega başka bir ligde. Yönetimden ilk defa bu kadar önemli bir transfer konusunda ilk defa çok net ifadeler kullandıklarını gördüm. Net olarak 'İstiyoruz' deniyor. Hiçbir pürüz yok. 3+1 senelik bir anlaşma. Rakamlar hiç yazıldığı gibi abartılı değil. Yıllık 3.2 milyon euro civarında verilecek. Bu transfer konusunda anlaşıldı artık. Geriye kalan Sevilla'yı en az bonservisle ikna etmek. Bence ikna edilecek. 7 milyon euro konuşulan rakam. Ben Galatasaray'ın bu transfere maksimum 5 milyon euro vereceğini düşünüyorum. Daha azına da anlaşılabilir. Bu transferle ilgili Galatasaray taraftarına müjdeyi vermiş olalım artık.

banega ile anlasilacak bir sey yokki önemli olan ne kadar bonservis verilecegi

biz ne topcular getirdik. parayi verince hepsi atliyor sazan gibi.

Ortasahımıza kesin güç katar, çok yerin de ve isabetli bir hamle olur. Bir de genç oyuncu kazandırmamız şart. Ortasahamız okeye dönen amcalar yaşına geldi.

Üst Alt