Nevzat Dindar: ''F.Bahçe Ozan Tufan'ı bıraksa Terim hemen alır...'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar: ''F.Bahçe Ozan Tufan'ı bıraksa Terim hemen alır...''

Nevzat Dindar: ''F.Bahçe Ozan Tufan'ı bıraksa Terim hemen alır...''

88d2d4f1052d00883d4e0a23f9bf5947.jpg

Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, Skorer TV yayınında Sarı-Kırmızılıların gündemiyle ilgili açıklamalar yaptı.
''Fenerbahçe Ozan Turan'ı Bırakırsa Tarım Alır."

"Bugün Fenerbahçe Ozan Tufan'ı bıraksın. Fatih Terim hemen Galatasaray'a transfer eder. Çünkü Fatih Hoca onu milli takımda sağ bekte de orta sahada da oynattı. Böyle bir şey olduğunda da Ozan tufan'ın bu teklifi kabul edeceğini düşünüyorum. Tabi iki kulüp arasındaki bağlantılar bu transfer için çok önemli. Ben olsam Ozan Tufan'ın yerine olsam yurt dışına gideceğine Galatasaray'a giderim. Çünkü Ozan Tufan'ın tek mutlu olacağı yer Fatih Terim'in kanatları altıdır. Volkan Şen konusu ise Galatasaray'a gelmesi sürpriz olur. Galatasaray bedelsiz olarak almadı ama Fatih Terim faktörü olunca yine belli olmaz diyorum."

Skorer

Son düzenleme:
Aziz bırakmaz. Biz de zaten Ozan'a bonservis vermeyiz. Yurt dışı yapar, dikiş tutturamazsa bize veya beşiktaş'a gelebilir. Yabancı sınırı bu şekilde devam ederse bir albenisi yok bence.

Üst Alt