Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri

Beyler sizde bi tuhaflik var

Bir yorumcu veya gazeteci sizinle ayni görüse sahipse kral,degilse serefsiz oluyor

Nevzat dindar'dan bahsetmiyorum,örnek olarak ugur meleke'yi verebilirim

zamanında floryaya alınmıyordu alınanların arkasından mal gibi bakıp bugün yaptığı transfer duyumları sayesinde tanrılığını ilan ettiği twitter üzerinden ağlıyor dönemin tdsine ve yönetimine yalvarıyordu.

Sadece Nevzat değil, burada ''ADAM'' muamelesi gören bir arkadaş;

Uğur Karakullukçu‏ @ukarakullukcu
18 Haz

İlk 6 sıradaki takımlara karşı Wesley Sneijder:9 maç, 0 gol, 1 asist Bu mu harika sezon? Derbi kralı adamın harika sezonu bu mu gerçekten?

O 1 asist de ne biliyor musunuz, Başakşehir maçında içeri kestiği duran top... Sinan yanlışlıkla kaçırsa 0 gol, 0 asist bitecek.

Koskoca Sneijder, Akhisar'a, Alanya'ya asist hat-trick'i yapacak, takım ligi 4'üncü bitirecek ve bundan tatmin olacağız? Gerçekten mi?

Simdi gel de buna sovme. Ulan Sinan yanlislikla kacirsa 0 asist olacak he? Bunu diyebiliyosun ama verdigi asistlik paslari belirtip "X adam olup gol atabilse asist olarak yazilacak" diyemiyorsun oyle mi? Nerde serefin?

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boşuna buna paralı kalem demiyorum ben. Satılık şerefsiz.

Şuna prim veriyorlar bir de her yazdığını buraya taşıyarak.

sent via GSC

Wesley nasil bizim nefret dolu taraftarlarin hepsini birer birer göt ettiyse dün 4,5 Milyon dan feragat ederek, ayni sekilde bu parali kalemi de göt etti.

Ama utanmadan hala yaziyorlar yine de hic birsey olmamis gibi.

Beyler sizde bi tuhaflik var

Bir yorumcu veya gazeteci sizinle ayni görüse sahipse kral,degilse serefsiz oluyor

Nevzat dindar'dan bahsetmiyorum,örnek olarak ugur meleke'yi verebilirim
Yazı yazı eleştirme başka, bunlar gibi karakterleri yalan olanları, neye hizmet ettikleri belli olanları itin şeyine sokmak başka.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bunu söylemek için Belhandanın da sahada olması gerekmez mi bahsi geçen maçta
Şu anda gerekmez, çünkü Belhanda daha dün bir bugün iki. Takımı tanımıyor, teknik rezili tanımıyor, gerçi teknik rezilin bir oyun mentalitesi de yok. Belhanda önce bir oynasın, kendini bir kanıtlasın, ondan sonra zaten kimse bişey diyemez. Formunun zirvesinde gelmiş olsa Belhandadan bu kadar yüksek bir beklentiyi anlarım. Şu işlerde bile adamın suçu yok, sadece o numarayı kabul etmeyebilirdi denebilir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt