Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri

Suç sizde. Bu ve bunun gibi adamları okuyup ciddiye alıyorsunuz diye.

Duyumları alınca ne oluyor? Elinize ne geçiyor? Transfer haberlerini ele alalım. Bir oyuncunun transfer olacağı ile ilgili haberleri okumanın takip etmenin anlamı nedir? Sizler merak ettikçe bu adamlar bu duyguları kullanıyor. Kulüp transferi bitirince zaten kamuoyuna açıklama yapıyor. Samimi söylüyorum hiçbir spor yazarını okumuyorum. Hayatım boyunca okumadım! Okumam. Bir tanesinin samimi şeffaf olduğuna inanmıyorum. Ortaya koyduğu iddialar çoğu kez spekülatif şeyler.

Ugur'un Nevzat kadar artniyetli oldugunu düsünmüyorum ama bariz bir sekilde Besiktas sempatizani Ugur.

Ayni burada 2 yildir türeyen Besiktas sempatizanlari gibi o adam da.

Bu hıyarlara inanıp Gomis gönderilsin diyen forum üyelerini ne yapalım şimdi?
Baktılar Terim ile takım yükselişe çıktık hemen yıpratmaya çalışıyorlar. Umarım yeni başkanımız dursun gibi bunlara göz yummaz

Sneijder konusunda haklı kimse Galatasaraydan büyük değil

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nevzat Dindar sur Twitter : "Galatasaraylılar gerceklerini bilin.. @ibrahimseten ağabeyin yazdığı gibi Sneijder oynamadan 4.5 milyon Euro istedi.. Yok artık Wesley !!!"

Hakkında atıp tuttuğu adam tüm alacaklarını bırakıp gitti. Galatasaray'ın adını kullanarak demogoji yapıyor Nevzat Dindar. Sneijder'in gidişini taraftar gözünde meşrulaştırma çabalarıydı. Geçiniz.

Ali Naci ve Nevzat'ın yönetimin yakınında olup tüm haberleri verdiklerini herkes biliyordu. Asamoah transferi herkes bitti derken bu ikisi sessiz kalıp hiçbir şey söylememişlerdi ki o gün taraflarını çok net belli ettiler. Bu ikisi hem kadro hem transfer olarak olumsuz etkiledikleri için umarım bir daha kulübün kapısından içeri giremezler

Son düzenleme:
Sneijder konusunda haklı kimse Galatasaraydan büyük değil

Yürü git yav neresi hakli.

Adam resmen artniyetli sekilde Sneijder parasini birakip gitmiyor dedi. 4,5 Milyonu almadan gitmiyor diye atip tuttu. Sonra Sneijder affedersin bunu ve bunun gibi ayni düsünceyi paylasanlari resmen göt etti parasindan feragat edip giderek.

Cikip adamdan kücük bir özür bile dilemedi. Arkasindan atip tutarken kolay. Sneijderi elestirmek onun hakkinda bos ithamlarda bulunmak Nevzat gibi adamlarin ne hakki ne de haddidir.

Yürü git yav neresi hakli.

Adam resmen artniyetli sekilde Sneijder parasini birakip gitmiyor dedi. 4,5 Milyonu almadan gitmiyor diye atip tuttu. Sonra Sneijder affedersin bunu ve bunun gibi ayni düsünceyi paylasanlari resmen göt etti parasindan feragat edip giderek.

Cikip adamdan kücük bir özür bile dilemedi. Arkasindan atip tutarken kolay. Sneijderi elestirmek onun hakkinda bos ithamlarda bulunmak Nevzat gibi adamlarin ne hakki ne de haddidir.

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nevzat Dindar sur Twitter : "Galatasaraylılar gerceklerini bilin.. @ibrahimseten ağabeyin yazdığı gibi Sneijder oynamadan 4.5 milyon Euro istedi.. Yok artık Wesley !!!"

Hakkında atıp tuttuğu adam tüm alacaklarını bırakıp gitti. Galatasaray'ın adını kullanarak demogoji yapıyor Nevzat Dindar. Sneijder'in gidişini taraftar gözünde meşrulaştırma çabalarıydı. Geçiniz.
2016 hazıran ayı sneijderin ceza yemesine sebeb olan röportajını okumani tavsiye ederim
Klüp klup yöneticileri teknik direktör burak transferi hakkında konuşmaları

Suç sizde. Bu ve bunun gibi adamları okuyup ciddiye alıyorsunuz diye.

Duyumları alınca ne oluyor? Elinize ne geçiyor? Transfer haberlerini ele alalım. Bir oyuncunun transfer olacağı ile ilgili haberleri okumanın takip etmenin anlamı nedir? Sizler merak ettikçe bu adamlar bu duyguları kullanıyor. Kulüp transferi bitirince zaten kamuoyuna açıklama yapıyor. Samimi söylüyorum hiçbir spor yazarını okumuyorum. Hayatım boyunca okumadım! Okumam. Bir tanesinin samimi şeffaf olduğuna inanmıyorum. Ortaya koyduğu iddialar çoğu kez spekülatif şeyler.

Hocam milletin eline koz vermişsin. Şimdi gelip ve gerginsin sakin ol renktaş minvalinde mesajlar yazacaklar:)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2016 hazıran ayı sneijderin ceza yemesine sebeb olan röportajını okumani tavsiye ederim
Klüp klup yöneticileri teknik direktör burak transferi hakkında konuşmaları

Konumuz bu mu? Biz Sneijder'in maddiyatçı olduğu iddialarından bahsediyoruz. Konuyu dağıtma hocam. O ayrı bir tartışma konusu. Umut Bulut denen yeteneksizin kulübü dava ettiği ortamda Sneijder maaşını bırakıp gitti. Konumuz buydu!

Üst Alt