Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri

Ugur'un Nevzat kadar artniyetli oldugunu düsünmüyorum ama bariz bir sekilde Besiktas sempatizani Ugur.

Ayni burada 2 yildir türeyen Besiktas sempatizanlari gibi o adam da.

Uğur en azından doğru veya yanlış kendi düşüncelerini savunan bir adam. Zaman zaman bjk romantizmine fazla kapıldığını düşünüyorum ben de. Ama Dursun Özbek yönetimini çok eleştirmiştir hakkını vereyim. Bu Ali Naci ve özellikle Nevzat direk satılık herifler. Umarım yeni yönetim bunlar gibilere prim vermez.

Uğur en azından doğru veya yanlış kendi düşüncelerini savunan bir adam. Zaman zaman bjk romantizmine fazla kapıldığını düşünüyorum ben de. Ama Dursun Özbek yönetimini çok eleştirmiştir hakkını vereyim. Bu Ali Naci ve özellikle Nevzat direk satılık herifler. Umarım yeni yönetim bunlar gibilere prim vermez.

Dogrudur. Belki yazdigim ilk cümle de "kadar" yerine "gibi" kelimesini kullanmam daha iyi olurdu.

Nevzat ve Ali Naci gercekten cok belli ediyorlar mamalandiklarini.

Konumuz bu mu? Biz Sneijder'in maddiyatçı olduğu iddialarından bahsediyoruz. Konuyu dağıtma hocam. O ayrı bir tartışma konusu. Umut Bulut denen yeteneksizin kulübü dava ettiği ortamda Sneijder maaşını bırakıp gitti. Konumuz buydu!
Sen beni niye alıntıladın konuyu acan benim.
Konuda Galatasaray dan büyük olmadığı menajerleride kendide zaten bu yıl ayrılacağını belirtmiş
Mls planı tutmayınca ayak diredi kalmak için

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yürü git yav neresi hakli.

Adam resmen artniyetli sekilde Sneijder parasini birakip gitmiyor dedi. 4,5 Milyonu almadan gitmiyor diye atip tuttu. Sonra Sneijder affedersin bunu ve bunun gibi ayni düsünceyi paylasanlari resmen göt etti parasindan feragat edip giderek.

Cikip adamdan kücük bir özür bile dilemedi. Arkasindan atip tutarken kolay. Sneijderi elestirmek onun hakkinda bos ithamlarda bulunmak Nevzat gibi adamlarin ne hakki ne de haddidir.
Yani sneijder Galatasaray dan büyük mu

Sen beni niye alıntıladın konuyu acan benim.
Konuda Galatasaray dan büyük olmadığı menajerleride kendide zaten bu yıl ayrılacağını belirtmiş
Mls planı tutmayınca ayak diredi kalmak için

Ben sadece Nevzat Dindar'ın saçmalıklarının sonuna "kimse Galatasaray'dan büyük değil" lafıyla insanların duygularıyla oynamasını eleştirmiştim.

Ayrıca Nevzat Dindar'ın Sneijder oynamadan para istediği yalanını koyan adama karşı "Nevzat Dindar Sneijder konusunda haklı" derseniz kusura bakmayın ama eleştiri alırsınız. O zaman uzun uzun "Nevzat Dindar Sneijder için söylediği kimse Galatasaray'dan büyük değil' sözünde haklı" demeliydiniz.

Ben sadece Nevzat Dindar'ın saçmalıklarının sonuna "kimse Galatasaray'dan büyük değil" lafıyla insanların duygularıyla oynamasını eleştirmiştim.

Ayrıca Nevzat Dindar'ın Sneijder oynamadan para istediği yalanını koyan adama karşı "Nevzat Dindar Sneijder konusunda haklı" derseniz kusura bakmayın ama eleştiri alırsınız. O zaman uzun uzun "Nevzat Dindar Sneijder için söylediği kimse Galatasaray'dan büyük değil' sözünde haklı" demeliydiniz.
Şimdi alıntılıyorum ne demişim sen ne cevap vermissin mustafacigim

nevzat bu haberi yaptın da eline ne geçti o kadar küfür yemeye deger mi?

spor medyası böyle aptallarla dolu daha doğrusu türk medyası beyinsiz kaynıyor. ama bu beyinsizlerin içinde en cahilleri de spor medyasında maalesef. insanların çok övdüğü ali ece, mehmet demirkol vs. de buna dahil.

Dursun ve Mehmet Özbek ikilisinin yaptığı en büyük hatalardan biriside bu tip paralı kalem Nevzat A.Naci gibi sahte habercileri koskoca Galatasaray 'da istediği gibi cirit atmasına istediği şeyi yazıp çizmesine içeriden bilgi alması demiyorum artık baya koca takım bu tip adamlara çalışıyordu 4-5 gün önceden kadroyu vermek nedir la ? hangi topçu alınacak kime ne para verilecek kim gidip kim gelecek her şeyi saniyesinde veriyorlardı

Bu tip adamlarda inşallah tamamen silinir Mustafa Başkan döneminde ...

parasini alamadigi net dogru iste
ama maca o sebeble mi cikmamis orasi mechul
belki ufak bir sakatligi vardi ve kasmadi oynamak icin fln. boyle olabilir

Ugur'un Nevzat kadar artniyetli oldugunu düsünmüyorum ama bariz bir sekilde Besiktas sempatizani Ugur.

Ayni burada 2 yildir türeyen Besiktas sempatizanlari gibi o adam da.
Size net bir bilgi vereyim özellikle belli konularda bu tip adamlar söylenilen kelimeleri tekrarlıyor. Bunu eski duayen adamlara yaptıramazlar mesela kolay kolay ama bu tip içerden yetişmemiş adamlara yaptırıyorlar.

Görünürde mantıklı konuşan objektif ve bilgili, yurtdışını takip eden yorumcu boşluğunu dolduruyor.

Üst Alt