Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar | Galatasaray'ın Satılmış Kalemleri

Nevzat Dindar‏@nevzatdindar
Sneijder bugün var, yarın yok.. Galatasaray ise hep var olacak..

Galatasaraylılar gerçeklerini bilin.. @ibrahimseten ağabeyin yazdığı gibi Sneijder oynamadan 4.5 milyon Euro istedi.. Yok artık Wesley !!!

Dünden bu güne değişen bişey yok.. İki cephenin de kendine göre kozları var.. Sneijder'in kozu taraftar ve sosyal medya..

Galatasaray'ın öz evladıdır Semih Kaya.. Edilen küfürler ne yazık ki hiç hoş değildi.. Bu insanların da ailesi var..

Semih Kaya istese oynamadan 1.8 milyon euroyu alırdı.. o ne yaptı? Daha düşük rakama gidiyor.. üstelik 2 milyon euro + bonuslar kazandırıyor

Sneijder konusunda taraf değilim.. tribüne oynayıp populist davranmayacağım.. gazetecinin görevi olanı sizlere yansıtmaktır..

Özellikle 2 tweet çok açıklayıcı değilmi? Semih isterse 1.8 alıp oynardı, ama Wesley gitmek istemiyor, 4.5 milyonunu almadan gitmiyor he? Sizin şerefinizi seviyim şerefsizler.

Twitter
Twitter
Twitter
Twitter
Twitter
Twitter

Son düzenleme:
nevzat karaktersiz omurgasızın teki , unfollow yapın , taşımayın sağa sola gebersin açlıktan itoğlu it.

Bu adamlarda utanma olmazmı arkadaş anlam veremiyorum.
bu herifin galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum taraftarın genel kanısı neyse hep tersine gidiyor bu tam bi galatasaray düşmanı. taraftar ünal aysalı seviyor diye hep hakkında olumsuz haber yapardı,taraftar dursundan nefret ediyor diye hakkında sürekli olumlu haberler yapıyor yada olumsuz yönlerini görmezden geliyor

Sadece Nevzat değil, burada ''ADAM'' muamelesi gören bir arkadaş;

Uğur Karakullukçu‏ @ukarakullukcu
18 Haz

İlk 6 sıradaki takımlara karşı Wesley Sneijder:9 maç, 0 gol, 1 asist Bu mu harika sezon? Derbi kralı adamın harika sezonu bu mu gerçekten?

O 1 asist de ne biliyor musunuz, Başakşehir maçında içeri kestiği duran top... Sinan yanlışlıkla kaçırsa 0 gol, 0 asist bitecek.

Koskoca Sneijder, Akhisar'a, Alanya'ya asist hat-trick'i yapacak, takım ligi 4'üncü bitirecek ve bundan tatmin olacağız? Gerçekten mi?

Son düzenleme:

18 Haz

İlk 6 sıradaki takımlara karşı Wesley Sneijder:9 maç, 0 gol, 1 asist Bu mu harika sezon? Derbi kralı adamın harika sezonu bu mu gerçekten?

O 1 asist de ne biliyor musunuz, Başakşehir maçında içeri kestiği duran top... Sinan yanlışlıkla kaçırsa 0 gol, 0 asist bitecek.

Koskoca Sneijder, Akhisar'a, Alanya'ya asist hat-trick'i yapacak, takım ligi 4'üncü bitirecek ve bundan tatmin olacağız? Gerçekten mi?

biride demedi mi hala buna evet mal kafali, sneijder olmadiginda köy takimina karsi gol atmayi birak ileri bile cikamiyoruz diye

Israrla gitmesini istedigin adam = dursun

Dursun hala görevde

Sneijder'i diyorsan o konuda benim yorumlarim ortada,gitse de olur kalsa da olur demistim ve gitti

Herhangi bir beklentim olmadigi icin büyük bir kayip degil

Evet mesajların ortada, ama bir duruşunda ortada olsa keşke be Arda kardeş. Milletin aklıyla oynamaya gerek yok. Tudoru bu süreçte destekledin ve istediğiniz oldu. Herkesin görüşüne saygı, ama arkasında durun. Her yöne mesaj atıyorsunuz, ne şiş ne kebap.

Ama konu dağılmasın, konu Nevzat olsun. Adi adam.

Evet mesajların ortada, ama bir duruşunda ortada olsa keşke be Arda kardeş. Milletin aklıyla oynamaya gerek yok. Tudoru bu süreçte destekledin ve istediğiniz oldu. Herkesin görüşüne saygı, ama arkasında durun. Her yöne mesaj atıyorsunuz, ne şiş ne kebap.

Durusum ortada

Sneijder kalirsa basarili olabilir giderse büyük kayip olmaz yazdigim mesajlar ortada

Insanlarin görüsüne saygi duymayan biriyle bu konuyu tartismayacagim

Benim tarafim belli,Galatasaray'liyim

18 Haz

Katılıyorum kesinlikle tam bir sinsi bir kendisi.

18 Haz

bu salağı tudor romantikliği yaptığından beridir sildim zaten. tudor mabadında patladı tükürdüğünü de yalayamıyor tabi saçmalıyor sürekli

Üst Alt