Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"


Kalite farkı!Galatasaray’ın, Juventus’tan 2 yıllığına kiraladığı Felipe Melo’ya 2. sezon 100 bin euro zam yapacağı ortaya çıktı. 2012-13 sezonunda 3.4 milyon euro ödenecek olan sambacının 30 bin euroluk maç başı ücreti değişmeyecekGalatasaray’da geçtiğimiz hafta büyük bir krize neden olan Felipe Melo’nun sözleşmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Juventus’tan kiralanan ve maliyeti nedeniyle sarı-kırmızılı yöneticiler ile Teknik Direktör Fatih Terim’i adeta birbirine düşüren Brezilyalı futbolcunun gelecek sezon da Galatasaray formasını giymesi kesinleşti.

İtalyan ekibinden 2 sezon için kiralanan Melo ile mevcut prosedür gereği 1 yıllık sözleşme yapıldı. Juventus’a her yıl için 1.5 milyon euro kiralama bedeli verecek olan Cim-Bom, ilk yıl 3.3 milyon euro ödenecek olan Melo’ya ikinci yıl 100 bin euro zam yapacak. İlk yıl maç başına 30 bin euro alacak olan tecrübeli futbolcuya ikinci yıl da aynı ücret ödenecek.

Galatasaray, Melo’yu iki yıllığına kadrosuna katarak transferdeki riskleri de en aza indirdi. Liverpool maçıyla sarı-kırmızı formayla tanışan ve oynadığı futbolla gelecek için olumlu sinyaller veren sambacının, Terim’in bankolarından biri olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Cim-Bom, Melo için 13 milyon euroluk satın alma opsiyonunu 2 yıl içinde kullanma hakkını da elinde bulunduruyor.

Juve 25 milyon euro vermişti
Felipe Melo’nun bonservisi için 25 milyon euro ödeyen Juventus’a, 2 yıllık kiralama bedeli olarak sadece 3 milyon euro verecek olan sarı-kırmızılı kulüp, başarılı olması halinde dünyaca ünlü oyuncuyu, bonservis bedelinin yarısına renklerine bağlayabilecek.NEVZAT DİNDAR
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"melo ile 1 senelik sanıyordum ben.Şİmdi iki senelik kesinmi?
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"2 senelik olsa açıklanırdı kap'a sanıyorum, yanlışı var bence
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"Ligtv ve DHA'da ilk geldiğinde 2 yıllık olduğunu söylemişti.Haber doğru olabilir.
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"Felipe Melo’nun bonservisi için 25 milyon euro ödeyen Juventus’a, 2 yıllık kiralama bedeli olarak sadece 3 milyon euro verecek olan sarı-kırmızılı kulüp, başarılı olması halinde dünyaca ünlü oyuncuyu, bonservis bedelinin yarısına renklerine bağlayabilecek.

bu ne demek.yani neye göre başarılı olacak Melo ?
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"Gelmeden önce bir sürü yerde 2 senelik kiralık olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Belki doğrudur.
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"Nevzat'tan pompaya devam.Bir kere tuttur be adam.
 
Cevap: Nevzat Dizdar: "Galatasaray Melo'yu 2 Yıllık Kiraladı"Zaten 2 sene sonra sözleşmesi bitmiyor muydu ne diye 13 milyon euro verip alma hakkını 2 yıl elinde bulunduruyor yazmış bu , 2 sene kiraladıysak 2 sene sonra zaten bedavaya alabiliyoruz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt