Newcastle United FC Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Newcastle United FC Takip Başlığı

Cevap: # Newcastle United FC Resmi Başlığı

Santon cok teknik bir oyuncu. Hucumu Riera'ya benziyor ama defansta daha dengeli. En son deplasmanda Chelsea'ye yenildikleri macta izlemistim.

Ben Cissokho'nun stilini daha cok begeniyorum ama.

Hızlı mı , Çevik mi , Süratli mi ?

Cissokho'nun stili derken biraz açarsanız sevinirim hocam kıyaslama yapabiliriz :)

Hızlı mı , Çevik mi , Süratli mi ?

Cissokho'nun stili derken biraz açarsanız sevinirim hocam kıyaslama yapabiliriz :)

Cissokho adam adama savunma yaparken adami gecirmez. Cunku cok guclu bir fizigi var. Hucuma cikislari da Keita gibi yardirici cinsten.

Santon cok hizli degil ama cevik denebilir. Iyi sol bek ikiside. Sadece Cissokho daha cok hosuma gidiyor.

Cissokho adam adama savunma yaparken adami gecirmez. Cunku cok guclu bir fizigi var. Hucuma cikislari da Keita gibi yardirici cinsten.

Santon cok hizli degil ama cevik denebilir. Iyi sol bek ikiside. Sadece Cissokho daha cok hosuma gidiyor.

Anladım hocam :) Ben de tarz olarak Cissokho'nun tarzını daha çok severim , defansif olarak 0 zaaf , hücuma yardırıcı çıkışlar , güçlü bir fizik :)

futbolun holiganlığını en baba yapan da newcastle taraftarıdır. bunu da bildiklerinden, yok işte manchester'a gelemezler. al buraları görüyosun herkes newcastle'dan. bunu iyi bilsinler. kendilerini, ayaklarını denk alsınlar yani akıllı olsunlar yani. he, he, el elden üstündür yani.

Newcastle United old boys

Fransız pazarını çok iyi kullanıyorlar. Helal olsun. Yanlış hatırlamıyorsam Sissoko'nun sözleşmesi bu sezon sonu sona eriyordu.

Eline saglik olumune destekleyelim :) . Seyircimiz EPL'deki en iyi seyirci dunyanin en iyi seyircilerinden , atmosferimiz on numara , kadromuz cok saglam , hocada bence is yok :) .Chris
Hughton'a buyuk haksizlik yapildi gecen sene cok buyuk cikis yaptigimizda da bu dusuncedeydim nitekim kendisi Norwich gibi EPL'ye gore cok kalitesiz denebilecek kadroyu cok iyi yerlere getirdi . Basarili olan kadronun da asil mimaridir . Ayrica yeni transferler de on numara bes yildi .

Hughton gerçekten iyiydi, gönderilmesi hoş olmadı tabi ki ama Alan Pardew'i beğeniyorum ben, taktiksel açıdan oldukça iyi, oyuncuları da iyi yönetiyor.

Hughton gerçekten iyiydi, gönderilmesi hoş olmadı tabi ki ama Alan Pardew'i beğeniyorum ben, taktiksel açıdan oldukça iyi, oyuncuları da iyi yönetiyor.

Hughton'a yapilan haksizliktan sonra Mourinho gelse icime sinmeyecekti muhtemelen . Gonderilisi Super Kupa ve Ligi kazanan Luce'nin gonderilisi gibiydi . :(

Cabaye çok güzel bi gol attı :ayatollah:

Dk 31

Aston Villa 0 - 2 Newcastle United

İlk golü Sissoko'nun asistiyle Cisse atmıştı 19. dakikada.

Chelsea karşısında ilk yarıyı 41'de Jonas Gutierrez'in kafayla attığı golle 1-0 önde kapattık. :ayatollah: Asist: Davide Santon

Cisse de net bir pozisyon kaçırdı :(

Üst Alt