Newcastle United Kulübü Satılığa Çıkarıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Newcastle United Kulübü Satılığa Çıkarıldı!

1GNA8G.png

İngiltere Premier League ekibi Newcastle United'ın satılığa çıkarıldığı açıklandı.

NUFC - Statement from St. James Holdings Limited

Bugün Newcastle taraftar bayramı filan olsa gerek. Sonunda kulüp kurtuluyor kanserli hücreden.
400 milyon sterlin civarında bir rakama yılbaşından önce satılması planlanıyor.
Mike Ashley'e yol göründüğüne göre Benitez reis uzun yıllar Newcastle'ın başında kalacaktır bu güzel haber ile birlikte diye umuyorum.

GSCimbom olarak satın alalım

Aramızda para toplayakh!:eek:ley:...Diyecektim de demiyorum; işi gücü-parası olan adamın GSC de ne işi olur?...Yüzmilyonlarca pound seviyesinde bir para sözkonusu. Dünyanın bilmem hangi köşesinden foto paylaşmak kadar basit değil yani; benim bile bunu yapamayacağım bir Dünya köşesi yok ama böyle bir atılım için kuruş çıkmam şahsen...

Potansiyel görürse, Arap-Çinli-Malezyalı-ABD li vs bir tüccar el atar belki, olacağı o...

stad iyi, seyircisi guzel, sehir guzel(dir) heralde. oglum zengin bir fanatik alsa su takimi yukseklere goturse aslinda hos olur

Potansiyelli bir kulüp, yatırım yapılabilir. Ben zengin ve futbolsever olsam yatırım yapmaya değer görürdüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt