Newcastle United Küme Düştü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Newcastle United Küme Düştü!

Bitime 1 hafta kala küme düşmesi kesinleşen Newcastle unitedı ve hocası benitez capsızını tebrik ederiz

Sezona R. Madrid'de Şampiyonlar Ligi'ni kazanma hedefiyle başlayan Benitez, sezon sonunda Newcastle ile küme düştü.

:D

Sene 2012 , iddaa ile harşı neşirim çok para harcıyorum arada da kazanıyorum

tarih 28 nisan , bir kupon yapmışım 5 bin civari birşey veriyor ki o zaman benim için baya büyük para her neyse +7 2 tane maç tutturmuştum ( biri dortmund maçıydı diğerini hatırlamıyorum ) , mbs yüzünden 2 tane daha maç eklemiştim biri de wigan - newcastle maçıydı o sezon newcastle 4. filan dı maçlarını kazanıyordu wigan'nın da durumu kötüydü dedim newcastle bunları yener demez olaydım , neyse evden çıktım parka gittim maçları heyacanla takip ediyorum +7 maçlar geliyor gibi acaip mutlu oluyorum sonra bu maöa baktım skoru ne diye ilk yarı 4-0 mı ne bitmişti - başımdam aşağı kaynar sular döküldü bütün küfürleri newcastle ettim , dedim böyle şansı seveyim o günden sonra 3 yıl iddaa oynamadım

Ama ne zaman newcastle görsem hep söverim hala içimde bir yaradır , şimdi konuyu gördüm anımı yazım dedim inş kulüp kapanır

Bu kadar para harcamaya bu kadar kötü yönetilen takım. Bence dünya da en kötü yönetilen takım. Hakettiler

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt