Neymar'ın Babası, Dani Alves'e Maddi Açıdan Yardımda Bulunduğunu Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neymar'ın Babası, Dani Alves'e Maddi Açıdan Yardımda Bulunduğunu Açıkladı

1705048203485.png

Neymar'ın ailesi Alves'e maddi açıdan destek olmak istiyor. “Dani Alves'in yakınları bizden yardım istedi. Dani'nin kendini savunacak parası yoktu ve savunma için ödeme yapma süresi dolmak üzereydi. Bir düşünün, bir suçlamaya karşı kendisini savunmaya çalışan bir arkadaşımın yardımını hiçbir zaman reddedemem" dedi Neymar'ın babası Brezilya medyasına.

Neymar SR:

"Gözaltında ve henüz yargılanmadı. Masumiyet karinesi günümüzde tüm dünyada geçerlidir. Ona sırtımı dönemem. Ya mahkeme Dani'nin masum olduğuna karar verirse? Birine sırtımı dönmektense, bir dosta inanmanın yükünü taşımayı tercih ederim.”

Alves, 2013 yılında FC Barcelona'ya transfer olduktan sonra Neymar'ın hayatında büyük bir rol oynadı. Barça'nın sağ beki, yıldız oyuncunun İspanya'da ayağa kalkmasına yardımcı oldu ve Neymar'ın ailesi bunu unutmadı. İkisinin Brezilya milli takımıyla da her zaman iyi bir bağı vardı.

Barcelona, Paris Saint-Germain ve Juventus'ta futbolculuk yaparak milyonlar kazanan Alves'in banka hesapları, eski eşiyle nafaka ödenmemesi nedeniyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle donduruldu. Brezilyalı oyuncu bu nedenle yardım için arkadaşı Neymar'ın yanı sıra ailesinden de yardım isterdi. Alves, 2022'nin sonunda Barselona'daki Sutton gece kulübünde meydana gelen bir olayla ilgili tecavüz davasında 5 Şubat'ta İspanya'da yargılanacak. Alves, orada 23 yaşındaki bir kadını tuvalete çekti ve iddiaya göre ona cinsel saldırıda bulundu. Onu 16 dakika boyunca esir tuttuğu bildirildi. Hastanede kadının dizlerinde hafif yaralanmaların yanı sıra Alves'ten gelen sperm olduğu da tespit edildi.

Barselona'daki mahkemenin eski futbolcuyu adalete teslim etmesi için yeterli delil var. Seksin karşılıklı rızayla gerçekleştiğini iddia eden Alves, Ocak 2023'ten bu yana gözaltında tutuluyor. Kefalet talepleri reddedildi. İspanyol savcılığı dokuz yıl hapis cezası talep ediyor. Ayrıca 150.000 euro tazminat da ödemesi gerekiyor. (Tam olarak Neymar ailesinin ona aktardığı miktar.)

GSC Özel Haber

Bu olayı forumdaki bir arkadaşımız yaşasa bunca yıllık dostluğumuza dayanarak yardim ederdim ama ortada bir sperm var.

Bu sperme yokmuş gibi davranamam hadi kadın yalan söylüyor ama spermin öylece oraya gelmis olamaz.

Hayatta ne kadar para kazandiginiz onemli degildir,,,

Paraya ne kadar hukmettiginiz onemlidir,,,

Yilda 700 bin dolar kazanip gecinemeyenler bilirim

Ama yilda 20 bin dolar kazanip maddi sorun yasamayip ozgur olan insanlar da..

Üst Alt