Nice'ten Belhanda İçin 10 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nice'ten Belhanda İçin 10 Milyon Euro!

Ülkede hangi başkan şahsi para veriyor. Kefalete imza atıp kulüpleri borçlandırıyorlar tek yaptıkları bu. Baştan aşşağıya çürümüş bir sistem bu bahsettiğin şeylerde doğrusu değil işin. Oyuncu satarak sportif başarı gelmez çarkı çevirirsin ancak hedefi bulamazsın.

Ben sportif basari gelir gelmez , dogru modeldir degildir bunlara girmiyorum

uluslararasi futbolu yoneten bir kurum var ve karar vermis , bu boyle olacak demis

sen bunun maddelerinden birine uymamis ve ceza almissin ustelik

o zaman burada ozana mantikli gelmis , sinan akla yatkin bulmus ile degil de kurallar neyi gerektiriyorsa oyle hareket etmek zorunda oldugumuz kanaatindeyim

Gerçekten 10 mil. € veriyorlarsa Ndiaye 'yi takımda tutup Belhanda 'yı satalım ...

Klaassen 'i kirala yanına birde sol bek ile tüm mesele çözülür

belhanda is amazing, very nice skillz nice will get a very talented skillfull player i am very sad to lose him:(

caktirmayin yabanci kaynaklar arada kontrol ederse gönülleri düssün diye yazalim arada böyle seyler

10 milyon bütceleri olsa sezon basinda sneijder'in yerine aldirmisti favre

Yalan haberdir

Dogru degil bu. Bal gibi de bütceleri vardi Belhanda yi alabilmek icin.

20 yasindaki Saint Maximin'e 10 Milyon ödemeyi tercih ettiler Belhanda ya da gayet verebilirlerdi o parayi. Ama kendi acilarindan daha mantikli olani yapip genc bir oyuncuya yatirim yaptilar.

Belhanda ya 10 veren kulüp kerizdir.

Sizdeki bu kafayı anlamakta zorlanıyorum hakkaten. Zaten ligin en dar kadrosuna sahiptik, transfer de yapamıyoruz, iki önemli adamı daha gönderdikten sonra ne bok yiyecez düşünen yok.

devre arası oyuncu satılması hoş değil lakin 10 milyon veriyorlarsa sırtımda taşırım Fransaya kadar.. Ufak bir araştırma yaparak daha az maliyetle belhandanın verdiği katkıyı verebilecek yüzlerce oyuncu buluruz bakın onlarca demiyorum yüzlerce

Son düzenleme:
Kadromuzun dar oldugu dogru ama Fatih hoca'nin belhanda'yi oynatacagini zannetmiyorum

4-4-2'de yer bulamaz,belki Yasin'in yerine sol acik olabilir

Nice'te bir pismanlik vardir gecen sezonun önemli isimlerinden biriydi ama öyle bir bütceleri yok

Üst Alt