GSC Scout - # Nicolas Pépé | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bielsa'nın Lille takımına kazandırdığı oyuncu. Geçen yıl Angers'ten 10 m euroya aldılar. 95 doğumlu, Fildişi sahili vatandaşı bir kanat forvet.

Düşüşe geçmediği sürece bize gelme ihtimali pek olası değil zaten büyük takımlar var peşinde.

Bu sezona 5 maçta 4 gol 3 asist ile başladı, gelişimini bu konudan takip edelim.

Gecen sezon Lille'in bir cok macini izledim, Bielsa gittikten sonra da izlemeye devam ettim. Adamlar bu sezon muthis oynuyor. Zeki - Pepe sag kanadi fransa liginin en iyilerinden.

Bissouma'yi Premier League'e sattilar, Amadou Sevilla'ya gitti, Malcuit Napoli. Hatta Bissouma ve bonservisi elinde olan Bamba'yi almadan once burada onermistim.

Pepe bu gidisle kesin buyuk bir takima transfer olur. Transfer sezonunun son gunlerinde Roma talip olmustu, yani alma imkanimiz maalesef yok.

Bamba'yi da burada onermistim, o da sezona iyi basladi, yedekte oturan Soumare var muthis bir yetenek, sezon sonu Ndiaye gidince takima kazandirilmali. Oyun tarzi Pogba'yi andiriyor. Tam bir box2box orta saha.

Bu sezon Lille'in maclarini takip edenler pisman olmayacak, adamlar keyif veriyor. Pepe-Ikone-Bamba hucum hatti fena.

Gecen sezon Lille'in bir cok macini izledim, Bielsa gittikten sonra da izlemeye devam ettim. Adamlar bu sezon muthis oynuyor. Zeki - Pepe sag kanadi fransa liginin en iyilerinden.

Bissouma'yi Premier League'e sattilar, Amadou Sevilla'ya gitti, Malcuit Napoli. Hatta Bissouma ve bonservisi elinde olan Bamba'yi almadan once burada onermistim.

Pepe bu gidisle kesin buyuk bir takima transfer olur. Transfer sezonunun son gunlerinde Roma talip olmustu, yani alma imkanimiz maalesef yok.

Bamba'yi da burada onermistim, o da sezona iyi basladi, yedekte oturan Soumare var muthis bir yetenek, sezon sonu Ndiaye gidince takima kazandirilmali. Oyun tarzi Pogba'yi andiriyor. Tam bir box2box orta saha.

Bu sezon Lille'in maclarini takip edenler pisman olmayacak, adamlar keyif veriyor. Pepe-Ikone-Bamba hucum hatti fena.
Soumare PSG'deki herif değil mi

PSG ışık görse yollamazdı sanki yav

Skor katkısı çok yüksek oyuna aklını da katabilen bir topçu bu sene arkasında M.Zeki Çelik 'le birlikte çok güzel işler yapıyorlar Fransa liginde

Tamam hızlı yetenekli skor üretiyor genç filan ama kesinlikle seviyesi Barça seviyesi değil. Bu transfer gerçekleşirse Barça 'nın son yıllarda yaptığı saçma sapan transferlere bir yenisi daha eklenir fazlası olmaz gibi ...

Bielsa kendi yönetemedi takımı belki ama iyi topçu aldırmış

Yarattığı zararı karşılayacak bir hamle olmuş doğrusu

Üst Alt