GSC Scout - # Nicolas Pépé - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bielsa kendi yönetemedi takımı belki ama iyi topçu aldırmış

Yarattığı zararı karşılayacak bir hamle olmuş doğrusu
Aldigi oyuncularin cogu iyi cikti, Pepe ve Thiago Mendes'den rahat 60-70m elde edebilirler.

PSG'den bonservissiz alinan sol bek Ballo-Toure'yi 11 milyona Monaco'ya sattilar. Malcuit'i 9 milyona aldilar, 1 sezon sonra 12 milyona Napoli'ye sattilar. Luiz Araujo da yetenekli oyuncu, David Neres gibi Sao Paulo alt yapisindan, bu transferden de fazla zarar etmezler. Hayal kirikligi olarak Thiago Maia'yi soyleyebilirim. Beklentilerin altinda kaldi.

Bielsa bize gelsin diyoruz da aldirdigi oyuncularin kacini alabilirdik veya kaci Tr ligine gelmek isterdi. Eger yalan degilse fener Bamba icin epey maas ve imza parasi onermisti ama kabul etmemis. Buyuk ihtimal 4de 1 parasina Lille yapti

Lille, Man United ve Arsenal'in transfer listesinde olan "Nicolas Pepe'nin bonservis bedelinin 77 milyon euro olduğunu açıkladı. Lille teknik direktör Gailtier: "Pepe ayrılacak! Futbol böyle! Biz bulacağız, yetiştireceğiz, daha güçlü olanlar alacak. Sonra biz yeniden bulacağız"

Lille, Man United ve Arsenal'in transfer listesinde olan "Nicolas Pepe'nin bonservis bedelinin 77 milyon euro olduğunu açıkladı. Lille teknik direktör Gailtier: "Pepe ayrılacak! Futbol böyle! Biz bulacağız, yetiştireceğiz, daha güçlü olanlar alacak. Sonra biz yeniden bulacağız"
Manyak futbolcu şöyle bir adamı bizim takımda görsem zevkten dört köşe olurum

Ben olsam Manu yerine Arsenal'e giderdim. Mkhitaryan'ı kesip formayı alırdım.

Pepe'yi alan çok şeye sahip olur

Lille Başkanı Gerard Lopez: "Napoli, Nicolas Pepe için 80 milyon euro'luk bizi tatmin eden bir teklif sundu. Nereye gideceğine karar vermek artık Pepe'ye kalmış."

Arsenal icin cok iyi bir transfer. Lille takimi Galtier'in gelisiyle cogu zaman oynattigi kontra atak futbolu ile ucuncu bolgede rakiplerin icinden gectiler. Tam Pepe-Ikone-Bamba'ya uygun bir oyun. 80m buyuk para ama Arsenal icin bu paralarin verme zamani gelmisti.

zaha tabiki
pepe 2 tekme yedi mi nereye geldim der
zaha 2 tekme yiyince 3.yu ariyor
EAwO5gkU4AAqSS6

Right leg

Üst Alt