Nigel de Jong: "19 Haziran'da Florya'ya döneceğim ve antrenmanlara başlayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nigel de Jong: "19 Haziran'da Florya'ya döneceğim ve antrenmanlara başlayacağım"

nigel-d.jpeg

Galatasaray’da Tudor’un istemediği oyuncular arasında yer alan Nigel de Jong, durumunu soranlara “Bana kimse ‘kendine kulüp bul’ demedi. 19 Haziran’da dönüp idmanlara başlayacağım” dedi.

Sarı-Kırmızılı kulüpte Igor Tudor’un yeni sezonda takımda düşünmediği oyuncuların başında olduğu söylenen Nigel de Jong’un ayrılma gibi bir niyeti bulunmuyor.

Gazete Habertürk'ten Erhan Telli'nin haberine göre yönetimin, yıllık 2.5 milyon Euro’luk kazancı ile dikkat çeken Hollandalı yıldızla şu ana kadar hiçbir görüşme yapmadığı öğrenildi.

Bir yıllık sözleşmesi daha bulunan 33 yaşındaki tecrübeli yıldızın, Galatasaray’daki durumunu soranlara “Bana kimse ‘seni istemiyoruz, kendine kulüp bul’ demedi. 19 Haziran’da Florya’ya döneceğim ve antrenmanlara başlayacağım. Dedikodular umurumda değil” dediği öğrenildi.

DONK DA DÖNDÜ

Ligin son maçının ardından teknik direktör İgor Tudor basın toplantısında “Aramızdan birçok oyuncu gelecek hafta Florya’da olmayacak” diyerek geniş çaplı bir operasyon sinyali vermişti.

Ancak Olcan Adın vakasından ağzı yanan ve tazminat korkusu yaşayan Dursun Özbek yönetimi oyuncuları elden çıkarmakta sıkıntı yaşıyor. Sarı-Kırmızılılar, Nigel de Jong’un yanı sıra geçen sezon Real Betis’e kiralanan ve bir yıl daha sözleşmesi bulunan Ryan Donk için de teklif bekliyor.

Habertürk

Sneijder kazığı bu adam. En az 1.5 milyon Euro alır öyle gider. Çöp herif.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder kazığı bu adam. En az 1.5 milyon Euro alır öyle gider. Çöp herif.

Sneijder gidip dursun'a zorla aldırdı değil mi?
Amerikada 500 bine oynayan adama 2.5 milyon verip almazsaniz eğer agziniza ederim dedi değil mi?

De jong giderse enayinin önde gidenidir.

Umarım hepsi kalırda iyice dibi görürüz.
Bu liselilerden kurtulmanın başka çaresi yok. ( jong,cavanda,semih,selçuk,donk,sabri,
hakan,cenk,eren,tolga,serdar,yasin)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder gidip dursun'a zorla aldırdı değil mi?
Amerikada 500 bine oynayan adama 2.5 milyon verip almazsaniz eğer agziniza ederim dedi değil mi?

De jong giderse enayinin önde gidenidir.

Umarım hepsi kalırda iyice dibi görürüz.
Bu liselilerden kurtulmanın başka çaresi yok. ( jong,cavanda,semih,selçuk,donk,sabri,
hakan,cenk,eren,tolga,serdar,yasin)

Öncelikle sakin ol. Benim fikrim bu. Rieekerinki yöneten Sneijder idi onların kararı ile alındı de jong. Amerika'da kalsa 2-3 arası bir para kazanacaktı bu sene aynı zamanda. Yönetim zaten çapsız transfer yapmayı mı biliyorlar? Ama de jong Hollandalilarin fikriyle geldi menajeri aynı sneijder ile. Ayrıca güzide kulübümüz neden dibi görsün ki? İsimler geçicidir bize her şartta desteklemek düşer takimimizi.

Öncelikle sakin ol. Benim fikrim bu. Rieekerinki yöneten Sneijder idi onların kararı ile alındı de jong. Amerika'da kalsa 2-3 arası bir para kazanacaktı bu sene aynı zamanda. Yönetim zaten çapsız transfer yapmayı mı biliyorlar? Ama de jong Hollandalilarin fikriyle geldi menajeri aynı sneijder ile. Ayrıca güzide kulübümüz neden dibi görsün ki? İsimler geçicidir bize her şartta desteklemek düşer takimimizi.

Dibi görsün ki kulüp liseslilerde. Kurtulsun.

Adam akıllı bir başkan olsaydı eğer,Sneijder'e otur yerinde işine bak derdi ve ne rikerink ne jong alınırdı.

Adam olup sneijder'i ve diğerlerini konusturmayacaklar.
Suç yönetimde sneijder de değil

Üst Alt