Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar"

Cevap: Nihat Özdemir:"58.madde değişmezse Türk sporu batar"

türk futbolu bundan öncede yayın gelirleri olmadan geçiniyordu. futbolcular her gün et yiyeceğine iki gün et yer 5 gün ekmek kuru soğan

Artik sinir olmaktan vazgectim, "yav heeee" deyip geciyorum. Size de tavsiyem olsun :D

Nihatcım sen iste yeter ki, Köpeğin olsun 58, madde.

Bizde madde çok, fıkra da çok şeç beğen ,istediğini değiştirelim...

Korkma sen zaten edep,ahlak,adalet vb kavramlarla sana engel olmak isteyenlerden.

Hepsini çiğner geçeriz. Bizim büyüklüğümüz öyle bir büyüklüktür işte.

Ahlaksızlığın,yüzsüzlüğün yanında olup ,küme düşmeyi de kaldırırız.

Bu halk zaten balık hafızalı. Bugün kızarlar,söylenirler yarın unutur giderler.

Ne yazdığımı bilemiyorum reyiz. Aylardır suren bu mantıksızlıktan sonra bu hale geldim. :SS:

Ben artik daha rahatim ya eskisine gøre. Fifa'nin aciklamasi ve ondan daha ønemlisi UEFA'nin gelismeleri takip ediyoruz ve sonrasinda da MAA'nin toplanti yaparak kume dusme kalkmayacak falan demesi hic tesadufi degil. Cok fena baski yediler UEFA'dan falan.

Hatta bu mantiksiz aciklamalari son cirpinislarini falan gørmek de zevkli acikcasi. Tutunacak dallari tek tek gidiyor. $ike yapmadik noktasindan kume dusmeyelim noktasina daha da beter noktalara gelecekler. Surunuyorlar surunsunler de.

hani bunlar cevabi sahada veriyordu? ulan insanda bir utanma olur.serefsizler.cikin canli yayina sike yaptik diyin ulan.dansöz gibi kivirmayin.her dalda sampiyonuz diyordunuz.evet her dalda sike yapmissiniz.haram olsun daha beter olun seref yoksunu herifler.

Sen ve Şrefsiz camian olmasaydı Türk Futbolu bu durumda olmazdı hacıııı...

gecelim bos bos konusmalar halen devam ediyor, komik olani ise tehditler kayipolmus, artik kaba dayilik yok galiba ortada.. Noldu FB ?? noldu ? KAPAK KAPAK ???

bir de o bu ulkede demokrasi diye birsey var ise.. konusmasi soyliyecek soz bulamiyorum.

Ben parasını verip Galatasaray hariç herkesi bir güzel s..... diyor adam resmen. Dininiz imanınız para olmuş!

N.Ö : evet şike yaptık ama ne olur bir şans daha verin bir daha yapyacaz

58. madde değişmez ise fener batar demek istemiş yanlış anlamayın arkadaşlar doğru söze ne denirki

Üst Alt