Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar"

Cevap: Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar"

yok abicim bunları bankasya kesmez.. BETER olun !

Talimatnamenin bu şekilde olduğundan şimdiye kadar haberiniz yokmuydu?

aaa hakkaten lan sen diyince farkettim değiştirin yasayı!

bunlara bankasya bile ödül. amatöre düşmeleri lazım bu zihniyetteki adamların takımları. bunun gibi yöneticiler türk sporunda varolduğu sürece bir gram ilerleyemeyiz

Ne demisti bir aralar Nihat: "biz en büyüğünü alacağız."

Hakli cikiyorsun Nihat az kaldi

2012-2013 sezonu: Bank Asya ve -30 puan

2013-2014 sezonu: Bank Asya ve arınma süreci devam

2014-2015 sezonu: Lige dönüş ve sen misin CAS'a dava açan. Gelsin avrupasız sezonlar.

2 yıl, 3 yıl gerekirse 5 yıl tüm kulüpler parasızlık sıkıntısı çeksinler ama temiz olsunlar,

Anladın mı Nihat temiz olsunlar, temiz

Bak 5 harfli bir kelime, Türkçe'de kirli olmanın zıt karşılığıdır.

Hala anlamdıysan altını çizeyim mi ?

Belki siz cehennem olup gidince futbolun temizleneceğine inanan ben ve benim gibi binlerce insan iptal ettirdiğimiz lig tv üyeliklerini yeniden açtıracağız.

Buna ne dersin Nihat?

Aaa pardon siz 20 milyon, pardon 30 milyon, yok yahu 40 milyon Fenerbahçeli hepiniz iptal ettireceksiniz değil mi ?

Hacı olmuşsun ama adam olamamışsın Nihat.

hic utanma yok bunlarda ya..

hem suclu hem guclu,

yayin gelirlerinede ....sana da......

Bi kere 7 takım tehlikede söylemi fenerin kendi kıçını korumak için ağzına sakız ettiği bir söylem... 7 takım tehlikede falan değil, fenerle birlikte en fazla 4 takım... Onların da cehennemin dibine kadar yolu var, sizin için bulunduğunuz türk futbolu zaten bok çukurunun dibini görmüş durumda... Ama ne yaparsanız yapın ilk günlerdeki kamuoyu yok çok şükür... Rüzgar feci şekilde aleyhinize esiyor ve üçün birini kalın bir şekilde alacaksınız.

Bakın, tartışmalara... İddianame açıklandıktan sonra pekçok insan, ‘bu iddianamede ceza çıkmaz’ diyor.

Suç işlediğimiz kesinse tabii ki ceza alacağız. Cezasız kalmasını istemem saçma olur.

Ben ceza vermeyelim demiyorum. Her eylemin bir cezası olur. Diyelim ki, cezayı verdiniz. Peki yarın beraat olursa -ki ben arkadaşlarımızın beraat edeceğine sonuna kadar inanıyorum- o zaman ne olacak? Nasıl bu karardan geri dönülecek? Kararlar genel kanıya göre değil, yargı kararına göre alınmalı diyorum.

Kulüpler Birliği, bir arada durmalı, 58. madde için birlikte hareket etmelidir. Ben bunu Fenerbahçe için değil, tüm kulüpler için, Türk sporu için istiyorum. Bu, konunun birinci boyutu.

Bu kadar tutarsızlık anca bu adamdan çıkardı çünkü bu adam şunu da demiş zamanında.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, İtalya'da yaşanan şike skandalının ardından Juventus, Fiorentina, Lazio'nun ikinci lige düşürülmesi ve Milan'ın puan cezası almasının kendisi için sürpriz olduğunu söyledi. Böyle cezaların Türkiye'de de verilebilmesi gerektiğini dile getiren Özdemir, “İtalya'da bu olayın ortaya çıkması ve bu cezaların verilmesi benim için sürpriz oldu. Türkiye'de eğer böyle şeyler varsa böyle cezalar verilebilmeli” diye konuştu.

"ANELKA İÇİN GELMİŞ RESMİ TEKLİF YOK"

Fransız futbolcuları Nicolas Anelka'nın 20 milyon euro getirmesi durumunda serbest kalacağını belirten Özdemir, teknik direktör Zico'nun “Anelka gitmek istediğini söyledi” şeklindeki açıklamalarıyla ilgili olarak, “Anelka gidebilir, ama şu ana kadar bize gelmiş resmi bir teklif yok” dedi.

Anelka'nın hali hazırda Fenerbahçe'nin oyuncusu olduğunu hatırlatan Özdemir, “Anelka bizim sözleşmeli futbolcumuz. Takımdan nasıl gidebileceğinin şartları sözleşmesinde yazılı. Sözleşmesinde '20 milyon euro getirirse serbest kalır' diye bir madde var. Bize şu ana kadar resmi bir teklif gelmedi” diye konuştu.

"ZICO İSABETLİ KARAR"

Teknik direktör tercihleri konusundaki bazı kişilerin eleştirilerine katılmadığını, Zico'yu alarak isabetli bir karar verdiklerini söyleyen Özdemir, "Zico Japonya'da teknik direktörlüğünü ispat etti. Fenerbahçe'de başarılı olacağına inanıyoruz. Şu anda kamptaki çalışmalara bakarak isabetli bir karar verdiğimizi görüyoruz” dedi.

"LUGANO TRANSFERİ HENÜZ GERÇEKLEŞMEDİ"

Nihat Özdemir, transfer çalışmalarının sürdüğünü ancak Uruguaylı futbolcu Lugano'nun transferinin henüz gerçekleşmediğini bildirdi.

Bir Fenerbahçe taraftar sitesinde, "Transfer Bombası Patladı" başlığıyla verilen haber üzerine, kulübün resmi internet sitesinde, Özdemir'in açıklamasına yer verildi.

Kaynak

653392Sanstitre.jpg

:lol:

Zaten batırdınız içine ettiniz hala konusuyosunuz nasıl bı kafa yapınız var anlamak güçç

Yaptiklari yetmiyor gibi bir de Turk sporunun batip batmamasindan konusuyor.. Zaten sporu batirdiniz...

Daha ne kadar batıracaksınız merak ediyorum Türk futbolunu.Şike yaparken güzeldi,ceza olunca auvvv öyle mi ? Yok ya,başka bir arzunuz.1-2 beleş şampiyonluk daha versek iyi olur mu?

Üst Alt