Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"


Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"Bankasya çok sıze 2lige kadar yolunuz var güle güle hatta amatöre gidin rezıl ettınız ülkeyi yazıklar olsun düzen bazlar..
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"Çok tuhaf bir dönem geçiriyoruz.Herkes herşeyi konuşuyor da hiç kimse bir spor kulübünün rakiplerini alt etmek için şikeye başvurmasının altında yatan nedenleri, spor ahlakının bu olayların neresinde kaldığını sorgulamıyor!Çok ilginç!!!
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"Deniz bitti Nihat Efendi, artık bunu idrak etmeniz lazım.

Artık kaypaklığa, tribüne oynamaya, lafa salatası yapmaya bir son verin.

Suçlu psikolojisi ile ona buna çamur atmaktan da vazgeçin.

Başkanınız, hukukçunuz ve aynı zamanda asbaşkanınız yüz kızartıcıbir suçlamadan dolayı içerdeler.

Ama her nedense yüzünüz hiç kızarmıyor.
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !""Bizi Düsürün" diyor, yarin düsürseler, niye düsürdünüz diye aglamaya baslar. Nihat Özdemir iste böyle bir tip. Birde Türkiyedeki davalarin 56% beratla sonuclaniyormus. Mahkemeden delil yetersizliginde berat cikabilir, ama bu sizin sike yapmatiginiz anlamina gelmez. Ya gidin bir artik da su Futbol temizlensin.Fenerbahce gibi büyük bir camia adam gibi adamlar bulamiyor mu ya? Üzülüyorum bunlara artik, kiskirtan yöneticler var sadece.
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"3 Temmuz günü söyleyemediğini bugün söylersen hiç kimseyi gururlu, başı dik olduğuna inandıramazsın. Daha düne kadar TFF kararlarına resmi sitenden teşekkür ederken, bugün ne oldu da TFF 3 Temmuz'dan beri yanlış yapıyor diyorsun?
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"Bu kanaldan aslında zorlamak lazım bu şerefsizlerin düşeceği lig Bankasya değilki şike tespit edilen her maç için bir alt lige düşmeleri gerekir kısaca amatör kümeye düşmeleri gerekir...
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"Federasyon daha fazla zaman kaybetmeden istifa etmeli, federasyon kurullarında öyle 6-1, 4-3 dönemleri kapanmalı , lafta değil özde herkese eşit mesafede kurullar oluşturulmalı, Kulüpler Birliği derhal kendini fesh etmeli, ivedilikle bağımsız spor mahkemeleri kurulmalı .
 
Üst Alt