Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezler'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezler''

''BİZİM STADIMIZIN YANINA GELEMEZLER''-

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı yönetim kurulunun taraftarla birlikte yaptığını ve bundan da iftihar ettiklerini vurgulayan Özdemir, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena için, ''Ben mühendis olarak inceledim, bizim stadımızın özelliği başka, bizim stadımızın yanına gelemezler'' dedi.

Fenerbahçe Kulübü olarak yapılan bütün yatırımları desteklediklerini, çünkü bunların Türk sporuna yönelik olduğunu anlatan Özdemir, şöyle devam etti:

''Stadımızı Fenerbahçe Kulübü yönetimi ve taraftarıyla yaptık. Biz bundan iftihar ediyoruz. Ama diğer kulüplere, Trabzonspor'a, Galatasaray'a, Kayserispor'a, Çaykur Rizespor'a yapılan... Gaziantepspor'a önümüzdeki günlerde belki yapılacak, bunlara Türk sporunun ihtiyacı var. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yapılan bütün spor yatırımlarını ne olursa olsun, kim yaparsa yapsın destekliyoruz, yapılan Türk sporuna yapılmıştır. Sayın başkan bunu her ortamda ifade etmektedir. Ama şunu söyleyelim, Galatasaray stadına ilk defa, 2-1 kazandığımız maçta gittim, gördüm. Güzel bir stadyum ama Şükrü Saracoğlu Stadı'nın ne sıcaklığı, ne atmosferi orada yok, bunu bilin. Ben mühendis olarak inceledim, baktım. Bizim stadyumumuzun özelliği başka, bizim stadımızın yanına gelemezler.''

Kaynak: Ajansspor

sana ben neremle gülsem nihat efendi.....

Cevap: Nihat Özdemir:'' Bizim stadımızın yanına gelemezlerr''

Kompleks paçalarindan akiyor kel herif.. Takim biraz daha iyi olsaydi, o stadi görürdünüz, bir daha girmek istemezdiniz hiyarspor mali...

Niye gaza geliyorsunuz ?? Ezik avutmasi diye bir laf vardir, bunlarin yaptigi seyde bu. Bizim stadimiz mimari acidan dünyanin top 10 stadina cok rahat girer. Birakin böyle seylerle kandirsinlar kendilerini.

Ulan iki stada gidip görmesem beni kandıracak keloks.Saraçoğlu yanına yaklaşamaz Aslantepenin.

ulan aslantepede o 3 golümüz gol olsa o mac 7 ye giderdi şansları var girdimiz pozisyonları atamadık.bu berbat kadroyla

Bu keltos ne seyime konusuyor acep. Fenerbahce kadar cirkin bir topluluk yok arkadas.

''Ben mühendis olarak inceledim, bizim stadımızın özelliği başka, bizim stadımızın yanına gelemezler'' bu söz bana fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktürle başlayan saçmalanan bir sözü hatırlattı :D nasıl bir özelliği başka onuda bi açıklık getirseymiş

sana o mühendislik diplomasını verende kabahat

saraçoglunun arsasını nasıl aldınız onu bi anlat

saraçoglunun stad ihalesine sadece fener giriyor.nasıl oluyo bu iş bunuda anlat bi zahmet

ataşehirde milli emlaktan aldıgınız arsalarıda bir anlat.

''Ben mühendis olarak inceledim, bizim stadımızın özelliği başka, bizim stadımızın yanına gelemezler'' bu söz bana fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktürle başlayan saçmalanan bir sözü hatırlattı :D nasıl bir özelliği başka onuda bi açıklık getirseymiş

Adı konulamaz bir özellik bu fenerbahçenin büyüklüğü gibi :D

Ne yapacaz sizin gecekondunuza gelipte,bizim 7 yıldızlı stadımız var çok şükür.

Ki*imla gulme olanagim olsaydi, bilinki bir saniye bile durmazdim :D

Ne kupa büyüklüğüdür ne de şampiyonluktur. Öyle birşey ki kimse bilmiyor ne olduğunu :asd:.

Üst Alt