Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın"

Cevap: Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın"

siz şike yapın, futbol izleyicisinin midesini bulandırın sonra onlar ligtv almadıkları zaman çıkın konuşun. daha çok beklersiniz

inşallah ligtv bu sezon büyük zarar eder.

Bana Galatasaray maçları yeter,zaten napıyım bu şikecilerin maçını Lig TV'ye o kadar para vereceğime,ayda 4 kere kahveye giderim 4x4=16 hem maç izleme ortamı evdekine göre daha iyi :D

Eee bunlar değil miydi ''dekoderleri iptal edin'' diyen? Ne oldu birden u dönüşü yapıldı ? :eek:

Saka yapmis abisi. Sadece Emre abiniz sakaci degil.

Sizde ne mizahdan anlamiyorsunuz yaw.

Bunar hepsi ....

seydir....

ehhhh...

Sakaci iste.:lol:

Joke. Joke.

Turkish Joke:tiphat:

angut yorumu : eninde sonunda Lick TV havuzu bozup Fenerbahce endeksli bir havuz yada ozel Fenerbahce paketi yapmak zorunda kalacak!!!!!

Bunlarda hastalık, vallahi hastalık. Biri düzenli olarak başkanlığı bırakır sonra "madem çok ısrar ediyosunuz..." edasıyla geri döner, biri istifa edip süpermen havasıyla onu al bunu al der.

Akabinde açık açık şike de yapıyor bu adamlar, kendi taraftarını bile salak yerine koyuyorlar. Beklenir.

:D:D taraftarlarnın çoğu diyoki parasını sen mi vereceksin?

insan kombine al forma al der diyolar :D

azize gibi sende asena ciktin, gerci azize yi gecmen icin bir kac defa daha istifa edip donmen gerekir.

rezil herif. utanmadan cikip halen konusuyor.

Bir kere istifa edip de istifası kabul edilen yöneticiniz yok zaten. Hepiniz şu suçlu, rezil halinizde bile mağdur edebiyatı yapıp gündemi değiştiriyorsunuz.

nihat özdemir: beni kimse istifadan döndüremez

ligtv hazretleri: gel buraya nihat fener düşmeyecek bize güven. biz varken fenerin kılına kimse dokunamaz. yeterki fener taraftarını decoder almaya teşvik et.

nihat özdemir: cok saolun. ben düşcek diye istifa etmiştim. mademki düşmeyecek geri dönebilirim. decoder işinide olmuş bilin.

Üst Alt