Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın"

13 Eylül 2011, Salı

"Herkes dekoder alsın"

Nihat Özdemir 1-0 kazanılan Ordu maçının ertesinde ise F.Bahçe taraftarlarını Lig TV üyesi olmaya davet etti..

Özdemir, “Taraftarlarımızın nasıl Fenerium’a gelip ürünlerimizi alarak kulübe destek veriyorlarsa, Lig TV decoderi alarak da takıma destek versinler.. Çünkü Lig TV’nin yatırımlarından önemli gelir elde ediyoruz.. Tabii ki her kurumda olduğu gibi Lig TV’nin de kusurları olabilir.. Ancak bunları hoş görsünler.. Biz zaten gerekli uyarıları kendilerine yapıyoruz.. Eğer bu galibiyet serilerimiz devam ederse Lig TV gelirinden en büyük payı zaten biz alırız” diyen Özdemir, istifa süreciyle ilgili olarak ise şunları söyledi:

“3 Temmuz’dan sonraki 2 aylık sürede çok yoruldum. Sağlığım bozulma noktasına gelmişti ve istifa ettim. Ancak başta taraftarlar, spor yazarı dostlarımız ve yöneticilerimizin yoğun davetlerini gördüm. Zaten istifam da oybirliği ile kabul edilmedi. Ben de F.Bahçe’ya hizmet etmeyi sürdürmeyi doğru buldum ve görevimin başındayım.”

Daha fazla şike yapacağız bizi izleyin demek istiyor herhalde:)

Cevap: Nihat Özdemir: "Herkes dekoder alsın"

Herkesin Aldığı Decoderleri alacak kadar ALICILIĞIN kuvvetliyse alalım..

önce ali koç alsın sonra arkadan sen alırsın nihatcığım

zaten aziz aldı alacağı kadar

Eee bunlar değil miydi ''dekoderleri iptal edin'' diyen? Ne oldu birden u dönüşü yapıldı ? :eek:

Siz gidin Seyircisiz maça bilet satın. Digitürk sizi öyle veya böyle kurtarıyo zaten..

Demek istediği biz yayın gelirlerinden Süper Lig de kaldık ..

Büyük ihtimal fısıldamıslardır LigTv yetkilileri buna taraftarı dekoder almaya cagır bak biz sizi lig de tuttuk gibisnden ..

Bunlarda eşşşşeğin anırdığı gibi bagırıyorlar işte..

Hani sen istifa etmiştin laann dönek..

Galatasaray ve Trabzonspor hariç bütün takımlar bu ligi para için oynuyor , kalıbımı basarım bu böyle , yazıklar olsun play-off 'u destekleyenlere , Sizde Futbol Zevki yok!!

Bir başka deyişle: "Spikerler dün işlerini başarıyla yerine getirdiler".

Galatasaray ve Trabzonspor hariç bütün takımlar bu ligi para için oynuyor , kalıbımı basarım bu böyle , yazıklar olsun play-off 'u destekleyenlere , Sizde Futbol Zevki yok!!

yanlış ima herkes para için oynuyor. bedavaya kim bu ligde oynar :eek:

yalnız Şerefli oynamak isteyen Biz ve Trabzon

Üst Alt