Nihat Özdemir istifa etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir istifa etti

F. Bahçe'de şok istifa !!

Fenerbahçe asbaşkanı ve yönetim kurulu üyesi Nihat Özdemir görevinden istifa etti.

Fanatik.

Cevap: Nihat özdemir İSTİFA etti

Bunların hepsi şov TFF'yi etki altına almaya çalışıyorlar bu istifalarla yok aykut istifa etti yok özdemir istifa etti yok rıdo yorumculuğu bıraktı..

o degilde, dün aydinlar savcida baska delirler falan var dedi, ben mi yanlus duydum "kaset bantlari" falan böyle bir laf söyledi.

baska soru, savci elind eolan tüm kozlarini simdiden ortaya atmak zorunda mi?

yarin, öbür gün mahkemede azizeyi ters köseye yatiracak yeni belgeler, yeni seyler cikabilir mi?

o 24 klasör haric diyorum.

Türk futbolundaki temizlik başlamıştır darısı Özaydınlı ve Koçun başına demek isterim ama bunlarda şimdi başkanları gibi parayla adam tutup arkalarından ağlatarak görevlerine geri dönerler. Civatası bozuk canım bunların. Oynak karakterliler.

Türk futbolundaki temizlik başlamıştır darısı Özaydınlı ve Koçun başına demek isterim ama bunlarda şimdi başkanları gibi parayla adam tutup arkalarından ağlatarak görevlerine geri dönerler. Civatası bozuk canım bunların. Oynak karakterliler.

özaydınlı 2001 de bizim taraftarımızın oturduğu bölüme tezek ve sidik torbaları attırmıştı öyle adamlar bunlar

Üst Alt