Nihat Özdemir: "Saha İçi Çok Temiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Saha İçi Çok Temiz"

Cevap: Nihat Özdemir: "Saha içi çok temiz"

Heriflerin ne bok yedikleri ortada. Hala sike yapmadik diyor ya.

O klasörler hepsi uyduruk mu yani?

Ne mantik bu.

Cehennemlik insanlar.

Saha içi çok temiz demek, biz işimizi saha dışında yani masa başı oyunlarla hallediyoruz demektir. Eee biz de bunu söyledik yıllarca ; sizin bildiğiniz tek oyun masa başı oyunları.

Geçen sezon nasıl zorlanarak maç kazandığımıza herkes şahit. Hele bir Buca maçı var ki, 3-1'den 5-3 kazandık." diye konuştu.

asil o macta ben bile seyrederken bu macta sike var demistim :)

bakin arkadaslar niye yapmis ;) [video=youtube;b-wZ-1Bxgm0]https://www.youtube.com/watch?v=b-wZ-1Bxgm0[/video]

Sike'nin lekesini temizlerken OMO veya ACE mi kullanmis? Yahu neresi temiz

Sivas

Genclerbirligi

Eskisehir

IBB

digerlerini saymaya gerek bile yok. Bunun biri bir yetiyor sizi kümeye atmak icin.

ulan ne yapsanız ne konuşsanız boş, neyin temizliğinden bahsediyorsunuz siz, şike yaptığınızı antudaki angutlar hariç memlekette onaylamayan kalmadı, insanda utanma arlanma olur ortaya çıkıp konuşmak için ama sizi insan yerine koyup cevap verende kabahat aslında. ne yüzsüz ne arsız adamlarsınız be. bide hacca gittin, yazıklar olsun sana, günah vallahi günah, allah soracak sizden bunun hesabını

bir adam bir camiayı bu kadar küçük düşüremez nihat özdemir artık güldürmüyorsun cidden baydın ...

benim zoruma giden böyle adamların hacca gitmesi ama içinde 1 gram vicdan,ahlak diye birşey yok tipindende anlaşılacağı gibi

Üst Alt