Nihat Özdemir: "Saha İçi Çok Temiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Saha İçi Çok Temiz"

F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Antalya'da gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Şike soruşturmasından aklanacaklarını belirten Özdemir, "Biz TFF'ye 'Suçumuz varsa bizi düşürün.' dedik.

Şikeye karıştığı iddia edilen 7 takım var. Madem öyle Milli Takım'ın maçları da araştırılsın. Zaten adı üstünde, iddianame. Biz bu süreçte suçsuzluğumuzu ispat edeceğiz. Ben de yönetim kurulundaydım. İçimde şikeyle ilgili hiçbir şüphe yok. En ufak bir tereddüdüm olsa bunu size söylerdim. Bakın sizler de söylüyorsunuz, saha içi çok temiz. Geçen sezon nasıl zorlanarak maç kazandığımıza herkes şahit. Hele bir Buca maçı var ki, 3-1'den 5-3 kazandık." diye konuştu.

Metris'te tutuklu bulunan başkan Aziz Yıldırım'ı çok aradıklarını ifade eden Özdemir, "Onsuz hiçbir şeyin anlamı yok. O olmadan hiçbir tesisimize resmi açılış töreni yapmayacağız. Topuk Yaylası'nda yapmadık, Ülker Arena'ya da yapmayacağız." şeklinde konuştu.

Bu arada Fenerbahçe, Etik Kurulu raporundan alıntılar şeklinde verilen haberlere tepki gösterdi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Bazı basın-yayın organlarında, Etik Kurulu Raporu'ndan alıntılar olduğu iddia olunan birtakım ifadeler yer almış; kulübümüz, bu ifadelerle 'yegâne suçlu' ilan edilmeye çalışılmıştır. Bu haberlerin, bize karşı maksatlı ve kötü niyetli odaklar tarafından yapıldığı bilinmelidir." denildi.

Şike kitabının yazarı Declan Hill: Şike yapıldığı saha içinde asla anlaşılmaz çünkü kameralar kayıtta

Cevap: Nihat Özdemir: Saha içi çok temiz

Bu keli biri sustursun, ne kadar yüzsüz bir adamsın lan kel,

Şike 3-1 den maç alarak, maç çok zor geçiyor izlenimi vererek yapılır.

Bülent Uygun nasıl ben cami yaptırdım diye din sömürüsü yapıyorsa bu kelde ben hacıya gittim diye aynı şeyi yapıyor.

Katılırım.

197gy.jpg

Ulan ben bu şerefsizlere küfür ettiğimde üzerine alınanlar oluyor. İyisimi susayım!!! Milli takımı bile karıştırıyorlar ahlaksız, karaktersiz, cibiliyetsizler!!!!

Ayıranlar utansın Çetin abi. Bir daha kolayına bırakmam. O değil daha maç organizasyonu filan yapmadık şurda tanışmak istediğim bir kaç tane kafa adam var. Onlarla bir organize olalım iyica tanışalım. Ondan sonra isteyen istediği cezayı versin isteyen süresiz uzaklaştırsın. Allah 1 derim sonrasında bu şerefsiz şikecilerin alayınada giderim, kralınıda.

Bırakma bizi bi daha :)

Ayıranlar utansın Çetin abi. Bir daha kolayına bırakmam. O değil daha maç organizasyonu filan yapmadık şurda tanışmak istediğim bir kaç tane kafa adam var. Onlarla bir organize olalım iyica tanışalım. Ondan sonra isteyen istediği cezayı versin isteyen süresiz uzaklaştırsın. Allah 1 derim sonrasında bu şerefsiz şikecilerin alayınada giderim, kralınıda.

Halıhasa organizasyonlarına gelme durumun yok mu?

Cevap: Nihat Özdemir: "Saha içi çok temiz"

Evet cok temiz. Yakina Sampionlugumuz da alinamaz diyecek.

Yahu En bariz sekilde IBB, Gencler, Eskisehir ve Sivas maclari var. Ne temizi kardesim. Hayir Aziz sikeyi yapmasa belki yine kazanirdiniz onu bilemem, ama yapmis kardesim.

Haluk Ulusoydan sonraki hiçbir dönemde Fener maçlarını sahada kazanmadı. Belki kazanabilirdi ama kazanmadı. Ulusoyuda bunun için gönderdiler, adam gibi adamdı böyle at oynatamıyorlardı.

Evet cok temiz. Yakina Sampionlugumuz da alinamaz diyecek.

Yahu En bariz sekilde IBB, Gencler, Eskisehir ve Sivas maclari var. Ne temizi kardesim. Hayir Aziz sikeyi yapmasa belki yine kazanirdiniz onu bilemem, ama yapmis kardesim.

Korcan Çelikay

İbrahim Akın

İskender Alın

Bülent Uygun

Serdar Kulbilge

bunlar ne iş yapıyor lan

Yeşil sahalar,sizin gibi şikeci bir camiayı barındırdığı için bence yeterince kirli..

Üst Alt