Nihat Özdemir'den "19.05" Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
39 faulde 2 sari karti aciklasin. Hakemler her turlu maclari katledecekler sonra marka degeri diye susacagiz.
En kotu yabanci VAR acilen getirilmeli.

ilahi adalet illaki tecelli edecektir arkadaşlar hiç merak etmeyin. tokat yiye yiye tokat manyağı oldular ama akıllanmadılar. kurdukları her tezgah, her tuzak başlarına patlayacak bunların. aziz bu işleri çok denedi, ama yüzüne gözüne bulaştırıp defolup gitti. Ali'ninde bununda sonu bu olacak biraz sabredin sadece.

Galatasaray kurullarıyla birlikte ligden çekiliyoruz mesajını verdiğinde götünden soluyup 20 saat telefon görüşmesi yapıp ağlayacak adama bak gelmiş prim yapıyor.
Ulan basketbolda şampiyonluk maçı çıkamazlar diyenlere tokat gibi kupa götünüze girsin mesajı vermiş kulübüz. Hayır ilk derbiye çıkmayalım bakalım marka değerin ne oluyor.

Senin tuttuğun takımın oyuncuları dünyanın önünde izlediği maçta yumruk, tokatla tahrik edince marka değeri yok ama konuşunca marka değeri. G.ne sokarlar öyle değeri

Neden stratejik hamleler yapmiyoruz?
Mesela TFF ve FIFA'ya bizim ve fbnin maclari icin yabanci hakem ve VAR isteyelim, ucretlerini de gerekirse biz karsilayalim diyelim. Belki kabul gormez ama en azindan gundemi belirleriz.

Türk futbolu keltoşun elinde oyuncak olacak. Biri şuna dur desin.

Bir de ben bu suratları görmekten sıkıldım artık ya , siyasete bakıyorsun 70 lik dedeler , sporu yönetenler 20 25 senelik simalar.

Ulan 80 milyonluk ülke. Yok mu başkaları bu görevlere gelecek. Açın milletin önünü lan.. 100 senelik cumhuriyet tarihinin en liyakatsız , en hukuksuz döneminde yaşamakta 30'luk bana koyuyor be.

Hey nihat keli ; sırtını devlete vermiş son 10 senedir onca ihale cukkaladın. Para pul şöhret derdin yok. Açık açık futbola kaos tohumları ekmeye gelmişsin onu anladık.

Peki düşünmüyor musun? Korumalı SUV aracında trafikte ilerlerken hayatının merkezine futbolu koymuş bir deli gelir beni gırtlağımdan s.ker arabanın içinde delik deşik eder diye düşünmüyor musun ? Bu hiç ölmeyecek gibi yaşamanın özgüveni nerden geliyor ? Para mı ? Paraysa al paralarını tek tek rulo yap cebine sok.

Süleymana kalmayan dünya , bu kele mi kalacak ? An itibariyle ülke topraklarında nefret ettiğim 2.kişisin.

Birincisi
Nihat Doğan.

Üst Alt