Nihat Özdemir'in İstifası Kabul Edilmedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir'in İstifası Kabul Edilmedi

Cevap: Son Dakika | Nihat Özdemir'in İstifası Kabul Edilmedi

Yeni başkan Ali Koç olur. Adam r leri söyleyemiyo :eek:.

Avukat : "Eğer sezon ortası Şike Dosyaları sebebi ile bize ceza verilirse ve aleyhimize karar çıkarsa 2 yıl kaybedeceğiz. Bu yüzden bizi tedbirli olarak düşürebilirlerdi. TFF'ye söyledik UEFA'ya başvurun ve bizim ceamısın sadece bu sene ile kısıtlı olduğuna dair bir taahhüt yazısı alın. Yani ilerleyen senelerde bize ceza vermesinler. Ama kimse ilgilenmedi, yanlız bırakıldık"

ÇAkala bak.... UEFA'dan taahhüt istiyor bu sene atın tamam ama seneye alın la bizi diyor :)

Cevap: Nihat Özdemir'in İstifası Kabul Edilmedi

A.Koç : "UEFA'nın akıllıca manevra yapıp tüm sorumluluğu TFF'ye atacağını tahmin etmemiştik"

:)

Avukat : "Eğer sezon ortası Şike Dosyaları sebebi ile bize ceza verilirse ve aleyhimize karar çıkarsa 2 yıl kaybedeceğiz. Bu yüzden bizi tedbirli olarak düşürebilirlerdi. TFF'ye söyledik UEFA'ya başvurun ve bizim ceamısın sadece bu sene ile kısıtlı olduğuna dair bir taahhüt yazısı alın. Yani ilerleyen senelerde bize ceza vermesinler. Ama kimse ilgilenmedi, yanlız bırakıldık"

ÇAkala bak.... UEFA'dan taahhüt istiyor bu sene atın tamam ama seneye alın la bizi diyor :)
yuh böyle mi söyledi

valla düşündüğüm şeyler doğru çıkıyo

A.Koç : "TFF bize Trabzonspor'un gidişi bizede süpriz oldu dedi. Olabilir. Önce Türk Takımı alınmayacak dendi sonra ertesi gün TS Ş.Ligine alındı. Bizde bu yüzden tepki gösterdik. Ama TS'de töhmet altında. Sıfır tolerans deniliyor. Aslında bunları söylemek hoş değil. Hakkatten bir süpriz ise bu TFF Başkanı ben olsam basbas bağırırdım. Sadece yerel değil yabancı basında da dile getirirdim bu konuyu. Ama TFF'nin yazışmaları koyduğu söylendi lakin incelemedim. Hisselerimiz düşüş yaşıyor ve bu bizim Banka Teminatlarımıza zarar verdi. Finansal manevralarımız da kısıtlanmış oldu. Sis perdesi kalktığında herşey yoluna girecek. Gelirklerimiz azaldığı için sıkıntılı bir dönem geçireceğimiz aşikar. Finansal olarak ilerde toparlanacağımıza inanıyoruz. Taraftarımız sahipleniyor inanılmaz birşekilde. Bu taraftar için herşeyi yapmaya hazırım. Onlardan isteğim Hukuk Çerçevesinde tepki göstermeli. Bize sahip çıktılar ve buna devam ediyorlar. Dün taraftar kart kampanyası çıktı. Bu taraftar Türkiye Cumhuriyet Tarihinde çok önemli bir duruş sergilediler. An itibari ile 250bin taraftar kart satışı olmuştur."

A.Koç : "Taraftarın genel kanaati yardım etmek. Bunu istiyorlar. Fenerium dışında yardım etmek istediler. Sanatçılar ile ilgil ibir oganizasyon yapacağız. Forma satışları ile destek olacaklarını beyanm ettiler. Acun Ilıcalı-Rıdvan Dilmen-vs... hepsine teşekkürler. Bu "KURTULUŞ SAVAŞINDA" yanlız olmadığımızı ve bu bayrağı düşürmeyeceklerini belirttiler."

A.Koç : "Federasyon şark kurnazı. Bize yardım edin diye "yalvardık:)" ama 3 kişi ile yönetiliyor. Buna rağmen bu isteğe rağmen ciddi olmadan bu yazıyı yazıyorlarsa abesle iştigaldir. Bu TFF bunu yapmakla büyük yanlış yaptı. Bizi karşılarına aldılar. Devlettende yardım istedik. Maddi değil bu süreçle ilgili yardım istedik".

Btiti.

Haha bunlarda istifa kabul görmüyor arkadas. Aziz 3x istifa eder, hala baskan olur. Nihat Ö. istifa eder, kabul edilmez.

ben söylemiştim zaten. geriye döner diye. danışıklı dövüş oluyor federasyonla aralarında. aydınlara saldırdıklarına bakmayın. hepsi senaryo. fener mazlum ayagına yattı. düşmek istiyoruz diyorlar. ama yazılı başvuru yapmıyolrar. hepsi show yapıyor.

Üst Alt