NIKE | 2012-13 Formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NIKE | 2012-13 Formaları

Cevap: NIKE | 2012-13 Formaları

Kareli formalar fena değil ama degradeleri pek beğenmedim...Nike toplara gösterdiği özeni formalara göstermiyor sanki.

Barça çok leş...Barça'nın bordodan altın sarısına giden versiyonu olsa bizim icin guzel olabilirdi... Adidas'ın takım arması cok daha kaliteliydi lan bizimkiler bozuk ütülü duruyor

4gd5n.png

yakası böyle olacakmış

Elit formalar böyleyse.Keşke biz hiç elit olmasaydık.Bunlar ne abi böyle.Leşş ötesi.İnşallah bizimkiler bu kadar kötü olmaz.

Nike buyuk ihtimalle Ingiliz taraftarlardan bir grup alip hangisini begendiniz tarzi arastirmalar yapmistir. Ingiliz zevksizligini yansitiyor cunku su kare deseni.

Holanda'nin siyah forma en kotusu herhalde iclerinde. Hirvatistan'nin gogus sirt kismindaki buyuk kare, kol-omuz kismindaki kucuk kareler de cok uyumsuz. Bu yila gore daha iyi olur diyordum ama bu formalari gorunce pek umudum kalmadi.

ManU'nun kırmızı kare desenli forması bence çok güzel, oyuncu üstünde de harika durur. Gerisi kötü.

Üst Alt