Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?!

istanbul ve cevre iller cevaplasin lutfen digerlerine ihtiyacim yok!

kac gunde zahmet edip yolluyolar?!

Cevap: Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?!

yani kargoya ne kadar surede verebiliyolar. bu yetenekleri varmi merak ediyorum!?!?

Eğer ellerinde forma varsa 2-3 ün içinde gelmesi lazım.

siyah forma dun geldi hemen aldim. bitmis olabilitesi yok sanırım. genelde cok yavaslar ne yazikki. ayrica gsstore.org dan eskiden formaya numara ve yazi kondurabiliyoduk. kaldirilmis!

bir kac defe alis veris yapmisam ertesi gun kargoya verilidi

ve bir sonra ki gunde verdiyim adrese ulasmisti

Taraftar almak istiyorsa ellerinde forma yok da ne demek ? Ciddi bir ticari başarısızlıktır bu bence

Stokta varsa 1 gün sonra kargolanır, 2 gün içinde eline geçer.

1 aydada yollansa; beklenen arma galatasaray arması ise , çekilen çile kutsaldır :D

temiz bi haftası var.. bana oyle olmuştu gecen sene ama o zaman isim ve no. yazdırılıyordu. en guzeli storedan almak. Siyah forma 10 numara hemen kaptım :animation:

2 gün önce öğlen saatlerinde 2 tane siyah forma siparişi geçtim. bugün siteye baktığımda hala hazırlanıyor yazıyo :) Müşteri hizmetlerini aradım internet sitesi için telefonla hizmet veremiyoruz dediler.Ancak özel mesaj atarsanız yetkili kişiler bizimle ilgilenirmiş.Mesajda atmadım birkaç gün daha bekliycem gelmesi için yapıcak birşey yok

Bugün özel mesaj attım site üzerinden hala cevap yok.Yeni formayla maça gitme hayali gene suya düşücek gibi gözüküyor

1 aydada yollansa; beklenen arma galatasaray arması ise , çekilen çile kutsaldır :D

Ya hep bu mantıkla hareket ettiğimiz için ve yöneciler de bunu bildiği için hiç bu sorunun giderilmesi adına uğraş vermiyorlar.Bir Avrupa takımının mağazasının web sitesinden bir ürün sipariş edince o ürün 3 gün bile gecikse bak adamlar arma falan dinliyorlar mı?? Anında protesto eder adamlar.Biz ise arma varsa çekilen çile kutsaldır gibi laflarla böyle beklemeye mecbur kalırız hiç bir tepki de koymayız...Bu lafım sadece sana değil genel konuşuyorum.

En son Eskişehirdeyken tşört sipariş vermiştim elime ulaşması 10 günü geçmişti hatta bir ara mail attım ,ona bile 2 gün sonra dönüş oldu.

rezilligi herkes gorsun! lanet olsun boyle hizmete! siradaymisiz! gsstore.org istifa!!!!

23441.jpg

Üst Alt