Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla Olacak


Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla OlacakGalatasaray Futbol Takımı yeni sezonda Nike forması ile sahalarda olacak. Geçici Nike forma ve antrenman takımları ile hazırlıklarına başlayan Futbol Takımımız için yeni formalar ve antrenman setleri çok yakında taraftarlarımıza sunulacak.Yeni formalar için Ruh Der Ki : Geleceği Hatırla.Galatasaray Ruhu sizin için ne ifade ediyor? Paylaşmak için tıklayınız.
 
Cevap: Nikehiç öyle ruh derki falan filan süslü internet siteleriyle bizi kandırmasınlargitmiş katalogdan forma seçmişleryanlış parçalı forma yapmışlarruh derkiymiş de bilmem ne :mad:
 
Cevap: Nikesaol adnan polat..

yine yapacagini yaptin..

Katalog formalar oleeeeeeeey

Trabzon ve ESin gecen sezondaki parcaliyi giyecegiz ne güzel demi ?
 
Cevap: Nikecanaydın ların nike yla anlaştık biz yanılmıyorsam türkiye üretimi nike yani şaşırmadım..
 
Cevap: NikeEuro 2004 ü hatırlayın. Nike ın sponsorluğundaki bütün milli takımların formalarının şekli aynıydı.Portekiz Hollanda Türkiye Rusya...

Adamlar yine aynı kazığı atacaklar gibime geliyor
 
Cevap: Nikescaled.php
 
Cevap: NikeHollanda'da üretilen bir forma almadım daha ben Nike'tan.Bildiğim kadarıyla genelde Bangladeş gibi Asya ülkelerinde üretiliyorlar.Hollanda ise tasarım merkezi onu bir ayıralım önce.
 
Cevap: Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla OlacakPSV'ye yaptıkları gibi bir şeyde yapabilirler katalog forma olmaz yahu Galatasaray'a.
 
Üst Alt