# Niko Kranjčar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Niko Kranjčar

Cevap: # Niko Kranjar

rüyamda ilk defa bir transfer haberi gördüm.bize gelmiş bu adam. yatmadan önce bu konuya bakmıştım. aklımda kalmış nedense :D

Cevap: # Niko Kranjčar

Hadefsiz bir takıma ancak hedefsiz oyuncular gelir. yada çok parlamamış genç oyuncular gelir. kranjar hiçbirisine uymuyor :)

Başlığın bu kadar gerilerde olmasına gönlüm el vermedi :) Galatasaray formasıyla görmek istediğim oyunculardan biri. Her eve lazım türden, b2b, sağ iç, sol açık, 10 numara... nerede istersen orada oynat.

Orta üçlüye tam da gerekli kişi. Direk kaleye yönelicek ,hızlı birine ihtiyaçımız var; ama kanat için düşünülüyor ise gelmesin.

adamin videolarini izledim...adamin muthis top teknigi var resmen top yapisik ayagina..yakisir bize.formicadan daha iyi bence bu adam fizikden kzaniyor karsilastirmada ..bu arada herkeze selamlar ilk defa yaziyorum forumda ..1 senedir takip ettigim foruma bi ilk yorum yazayim dedim.:)

Şeref Aydın'ın söylediği kriterlere uyan bir oyuncu. İngilterede oynayan, ingiliz olmayan, ortasaha ve ofansif ortasaha oynayabilen oyuncu. Kranjcar, Arteta ve Cahill geldi benim aklıma.

Üst Alt