Nikon ile Anlaşma Sağlandı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nikon ile Anlaşma Sağlandı!

Cevap: Nikon ile Anlaşma Sağlandı!

Nikon fanatiği olarak bu reklam çok hoşuma gitti.

Fotoğraf makinesinde nikon kalitesi bir başkadır.

Sanırım bu reklam sadece Türkiye Ligi için zira şampiyonlar liginde göğüs reklamı hariç, reklam yasak diye biliyorum

Öncelikle hayirli olsun,bir nikon fanatigi olarak yeni nikonumu almistim,iyiki almisim tesekkürler Nikon,dünyanin bir numarali fotograf firmasi Türkiyenin birnumarali takimiyla bulusmus,ilk defada bir futbol külübüne sponsor olmuslar.Asya pazarina acilmak heleki su sike sürecinde cok önemli,kim bu sponsorlugu gelip getirdiyse ellerinden öperim,su yasananlardan sonra bile ne büyük külübüzki süperligin adi bu kadar batkisken bir dünya deviyle sponsorluk anlasmasi imzaliyoruz.

Alacagimiz rakaminda iyi bir meblag oldugunu tahmin ediyorum,tekrar Galatasarayima hayirli ugurlu olsun.

SIRT ve SORT reklamlarinin en güzel yani CL'de yasak olmalari.

NEFRET ediyorum bu reklamlardan. ama para lazim tabi, hayirli olsun.

:confused::confused::confused::confused::confused:

2012-02-19_BARCELONA-VALENCIA_04.v1329687835.JPG

Paris-Saint-Germain-Vs-Olympique-Lyonnais-Match-Analysis-PSG-101735.jpg

e__archivo_photo_10_1_1_20070916_yba10f1_tif.jpg

5812569448_5ee24dfd99.jpg

138220hp2.jpg

Resmen reklam panosu gibiler :D birde sponsorları gerçekten sağlam para veriyordur bu takımları zaten başarılı olmalarının en önemli sebeplerinden biri arkalarındaki sponsor desteği kim ne derse desin

bu devirde sponsora ve reklama karşı çıkmak demek kendi geleceginin önüne bir yazar kasa atmak demektir ..

Bizim taraftar zor..

Stada git, dönüşü zor..Kombine al, pahalı..Forma al, çakması 8'de 1 fiyatına..

Formaya reklam alıyoruz; "ama büyük takımlar almazz :sad007:"

Sonra onu alalım, bunu alalım, Drogba gelsin, beriki gitsin..

Formaya reklam istemeyenler neden Sampiyonlar Liginin dünyanın en büyük futbol organizasyonu olduğunu sorsunlar ilk önce kendilerine.

Üst Alt