Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yüzdük yüzdük yaz sezonu transferinin sonuna geldik bazılarımız sürpriz bekliyor bazılarımız yeter doyduk diyor herşey saat 17.00 da belli olacak güsel sohbet döner umarım...:coffee:

Cevap: Nöbet final

Bu transfer sezonu yüzünden tatil yapamayırduk. Neyseki bu sene okul geç açılıyor. Biraz dinlenebileceğiz.

Cevap: Nöbetteyiz | Final | 1. Çinko

Kanaltürk der bosver onlari medyanin haberleri hepsi yalan

Hadi cimbom ayrilda gel söyle son gün bi bomba yaaap bee

Evde olmadığımdan nöbette eşlik edemeyeceğim size . :eek: Umarım herşeyin hayırlısı olur bizim adımıza .

İyi nöbetler renkdaşlar . :)

Bu gece aslında tek bir transfer topiği olsa daha verimli olmaz mı? Bir şekilde sercan topiğinde muhabbet olacak sercanın dışında. Hemde 2 Başlık altında yazılanları takip etmekte çok zorlaşıyor. Sonuç olarak 4 olasılığımız var. Ya sercan ya ufuk ya ikisi ya da hiçbiri. Tek başlık yeter bence.

Bu gece aslında tek bir transfer topiği olsa daha verimli olmaz mı? Bir şekilde sercan topiğinde muhabbet olacak sercanın dışında. Hemde 2 Başlık altında yazılanları takip etmekte çok zorlaşıyor. Sonuç olarak 4 olasılığımız var. Ya sercan ya ufuk ya ikisi ya da hiçbiri. Tek başlık yeter bence.

ewet çok mantıklı yetkililere duyrulur

Süleyman Robot :mad: Röportajına göre transferi kapatmışız :( Bu bize yapılamaz.. Çok alıştırmıştım kendimi Sercan'ın da geleceğine.. Neyse sağlık olsun bu kadro da yeterli bence.. Sadece bu transfer fırsatını bir daha bulamayız diye aradan çıksın istiyordum o kadar.. Yönetim transfer konusunda bu sene yeterince mükemmel iş yaptı.. Sercan olmasa da olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt