Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet günlerdir transferini konuştumuz '' gelecekmi, haa gelecek ,geldi , tüh kapıdan döndü, yine geliyor....''hep tartıştık. çok güzel sohbetler döndü önemli olan arkadaşlığımız, transfer her zaman olacak bugünleri unutmayacağım. Ve finale geldik yaz döneminin son transfer günündeyiz herşey bugün belli olacak.Hayırlı nöbetler herkese...
 
Cevap: Nöbetteyiz | FinalVallahi bu sinirle nöbeti möbeti unuttuk iyimi...Hadi Haldun Baba..Bitir su isleri de sinirimiz gecsin..Su masa basi sampiyonlarina dünyanin kac bucak oldugunu gösterelim..

Hadi artik
 
Cevap: Nöbetteyiz | Finalevet geldik finale ama kötü son olacak gibi her kanalda sercan fenerde denilmeye başlandı
 
Cevap: Nöbetteyiz | FinalYemekteyiz/ FİNAl gibi olmuş :D:D:D:Dİnş son nöbetimiz olur zira Pazartesi gecesi nöbet falan tutamam malum Üni. başvuruları falan erken yatmak laızm salı yolculuk var.O yüzden Haldun Baba duy sesimizi bitir bu gece transferleri.
 
Cevap: Nöbetteyiz | Finalevet geldik finale ama kötü son olacak gibi her kanalda sercan fenerde denilmeye başlandıSercan gelmiyorsa süper bir yabanci forvet geliyor demektir..Takmayin kafaniza..

Biktim ayrica Sercan´dan valla:D Sercan Sercan Sercan..Cocuguma Sercan adini koyacam valla, o dereceye geldi artik..
 
Cevap: Nöbetteyiz | Finalertuğrul sağlam "yüksek teklif yok, olsun satarız." dedi, bu nasıl iştir, iyice arap saçına döndü.bir yanda da kanallar ne hikmetse sercan fenerbahçe'de haberleri yapıyor, iyice aklım gitti valla.
 
Cevap: 31. gün transfer nöbetisercan önemli oyuncu diyor...sercanı bu sene bırakmak istemiyoruz aslında ama ekonomik sıkıntımız var..yarın herhalde olaylar netlik kazanır dedi...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt