Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 31. gün transfer nöbeti

ibrahim yazıcı parayı veren sercanı alır dedi

yani bu anlama getirdi

fenev de m.topz olayı gibi alır bence

ibrahim yazıcı parayı veren sercanı alır dedi

yani bu anlama getirdi

fenev de m.topz olayı gibi alır bence

Cidden burası karışır bu gece lightforuma geçelim bu arada scoutgs den bomba bekliyorum bu gece

ya foxta ıbrahım yazıcı yazıcı yıne bılındık konusmaları yaptı ınanılmaz bır teklıf gelmesı lazım fln sonra serkan korkmaz aldıgımız bılgılere gore sercan fenere cok yakın her an transferı gerceklesebılır dedı. ya 1 kısıde cıkıp gs ılgılenıomus desın hadi gs ye cok yakın ı fln gectım bı adımız gecsın.

telegoldede konuşulmuş fener le adı anıldığını bilmeyem yok sağlamın açıklamalarından sonrada netleşti gibi inşallah sönen yıldızlardan olmaz diye cümleler geçmiş izlemedim ama arkadaşım anlattı şimdi

Cevap: Nöbetteyiz | Final

Arkadaşlar, bir sorun yok.

Bugün Fanatik gazetesinin, tekrar Fenerbahçe forması giydirmesi ise şaşkınlık verici.

Sercan ile imzalar atıldı.

Bursaspor imzayı attı.

Bursaspor bu imzadan çarkta edemez, çünkü bağlayıcılığı yüksek bir imza…

Açıklanmasını Bursaspor istemiyormuş.

Taraftarın tepkisinden çekiniyorlarmış.

Taraftarı alıştırmaya çalışıyorlarmış…

Son aldığımız bilgi harfi harfiyen budur.

Caner Erkin’i ise medya bile yazmaya başladı.

Bugün açıklanır muhtemelen.

Onunla ilgili bir açıklama yapmamızı beklemiyorsunuz sanırım…

Durum bu şekildedir.

Şurada bir bugün, bir de yarın kaldı.

Biraz sabır lütfen.

Hangi oyuncuların verildiği detayına ulaşırsak, onu da paylaşırız.

Saygılarımızla

Scoutgs Yönetimi

bu şekilde bir açıklama yapılmış bugün

Icimde bazi seylerin netlesecegine dair bir his var..Olumlu da olsa olumsuz da olsa burasi bugün karisacak:D O yüzden sitenin cökmesini istemiyorum..

Bu gece tek isim GSCimbom:D Takilacagim sonuna kadar..Efsane bir topic olmasi dilegiyle

Bence bu gece hicbisey olmayacak... Hafta sonu transfer aciklandigini pek hatirlamiyorum.

Bence bosuna beklemeyelim bu gece.

Arkadaşlar, bir sorun yok.

Bugün Fanatik gazetesinin, tekrar Fenerbahçe forması giydirmesi ise şaşkınlık verici.

Sercan ile imzalar atıldı.

Bursaspor imzayı attı.

Bursaspor bu imzadan çarkta edemez, çünkü bağlayıcılığı yüksek bir imza…

Açıklanmasını Bursaspor istemiyormuş.

Taraftarın tepkisinden çekiniyorlarmış.

Taraftarı alıştırmaya çalışıyorlarmış…

Son aldığımız bilgi harfi harfiyen budur.

Caner Erkin’i ise medya bile yazmaya başladı.

Bugün açıklanır muhtemelen.

Onunla ilgili bir açıklama yapmamızı beklemiyorsunuz sanırım…

Durum bu şekildedir.

Şurada bir bugün, bir de yarın kaldı.

Biraz sabır lütfen.

Hangi oyuncuların verildiği detayına ulaşırsak, onu da paylaşırız.

Saygılarımızla

Scoutgs Yönetimi

bu şekilde bir açıklama yapılmış bugün

herşey iyi güzelde taraftarı nasıl alıştıracaklar onu anlamadım???

Sercan konusunda bilgimiz dışında gelişen olayların olduğunu duyduk.

Nonda gitmek istemeyince sanırım Bursaspor'a 3 farklı oyuncu ve üzerine para teklif ettik. Fakat onlar parayı az bulup değeri yükseltti. Şimdi son 2 gün.. Sercan ile her konuda anlaştık, Nonda arıza çıkartıyor. Ama bizde göndermek istiyoruz, Bursa onu istiyor. Fakat o istemiyor. Ya Nonda'yı ikna edecekler yada diğer oyuncuları kabul edecekler.

Sercan gelmek istiyor, hatta önprotokolü bile var. Bursaspor taraftar baskısından korkuyor diye duyduk, ne kadar gerçekçidir bilinmez. O imzanın geri dönüşü olmaz, olursa bundan sonra Bursaspor bizden bir sinek dahi alamaz.

Bize gelen haberler doğrultusunda Sercan Galatasaray'da. Biz sözümüzün arkasındayız, ne zaman açıklanır bilinmez.

Adsız 21:55

Hayır, transfer dönemi Salı günü saat 17.00'da bitiyor.

Açıkcası Sercan'ıda o gün açıklanmasını bekliyoruz.

Adsız 22:04

Fenerbahçe'nin Sercan ile uzaktan yakından alakası yok. Daum'un öyle bir isteği falanda yok, hatta ve hatta bir kaç kez resmi sitelerinden yalanlama geldi.

Sercan'da gitmek istemiyor çünkü Galatasaray'a bu kadar yaklaşmışken gelmek istiyor. Galatasaray'da 2.forvet, Fenerbahçe'de 3.forvet olacak. Rijkaard ve Neeskens (özellikle Neeskens) ısrarla istiyorlar Sercan'ı fakat Daum'un öyle bir isteği yok.

Bursaspor daha fazla para koparmanın peşinde, Nonda'yı ikna edemediler. Biz göndermeye çalışıyoruz, Bursa almaya çalışıyor ama Nonda gitmek istemiyor.

Olaylar biraz arapsaçına döndü ama yukarda dediğim gibi o imzanın dönüşü olmaz. Ön sözleşme imzalandı, şartlar, ödeme planı, ödeme şekli herşey hazırlandı.

Eğer Bursaspor herhangi bir ..nelik yapıp birşey yapar ve bu transfer iptal olursa o zaman durum daha kötü olur.

----------------

Yukardaki açıklamalar sakın transfer olumsuz sonuçlanırsa zemin hazırlanıyor diye algılanmasın sadece şimdilik gelişmeleri belirtiyoruz.

Biz hala sözümüzün arkasındayız HEM SERCAN HEM CANER KUTSAL PARÇALI FORMAYI Gİ-YE-CEK !

fossa da sımdı bunları okudum FCN yazmıs

Yorumsuz

bence de bu gece bir şey olmayacak..bu fenerle ilgili iddialar da ilginç..şu anda fenerin resmi sitesinde ana sayfada pes doğrusu açıklaması kocaman duruyor..sercanı alırlarsa aynı karede iki komik haber olur:p yarın bu iş bitsin de herkes rahatlasın...

Caner şart değil ama Sercan Yıldırım'ı gelmesini çok isterdim. "Reddedemeyeceğimiz bir teklif" dedi başkanları... Buradan anladığım bu iş yatmıştır. Soğuk su gerekmektedir...

Simdi Star Wars episode 6 yi izlemeye gidiyorum 2 saat icinden tekrar online olacagim ozaman kadar aciklanmis istiyorum transferlerimizi halduna duyurulur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt