Nonda gidiyor mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

Haldun baba bize Frederic Kanaouteyi getir:ka05: gerçi yaslandı ve biraz tuzlu ama çok iş yapar zorlarsakta alabiliriz bence Toniden falan daha çok isterim

Nonda'yı gönderirsek, Baros'a yedek olacak ve oyunun kaderini oyuna girdikten sonra değiştirebilecek bir oyuncu lazım. Türk olması şart!

Baros'un alternatifi kim olacak ? Özgürcan mı ? Gönderilmesini doğru bulmuyorum yeri doldurulacaksa gitsin. Baros'un yanına en az onun kalitesinde adam almakta mantıksız sadece iyi bir alternatif bulalım ve fazla para ödemeyelim.

Nonda eger satilirsa yerine yerli, Barosa yedek alinmali. Genc olursa cokta güzel olur.

Kanoute gibi adamlara gerek yok. Bize gelecek vaad eden genc forvet lazim bence.

Giderse kim gelecek.En azından bir sene daha kalmalı. En az Nonda kalitesinde bir adamın transfer maliyeti çokta düşük olmaz ki gidecekse daha iyisini almamız lazım, nasıl alırız kimi alırız. Hadi aldık daha kaliteli bir adam diyelim, Baros'un arkasında sorun çıkarmadan yedek bekleyecekmi yada Baros'u keserse Baros yedek olmayı kabullenecekmi?

Kötü bir sezon geçirdi ama Nonda iyi futbolcu ben ona güveniyorum ve kesinlikle kalmasından yanayım. Ayrıca haberinde doğru olduğuna inanmıyorum.

Nonda satilirsa eger ben Sercani yerine isterdim. Volkan Yaman, Yaser, Mehmet Güven daha bir kactane daha futbolcumuz var. Belki direk bir kac tanesi ile takas ederler, olmazsa üstüne biraz parada verebiliriz.

Sercan yedek beklemek için gelmez bu takıma. :)

Ayrıca haberin doğruluk payı tartışılır ben Nonda'nın gideceğini sanmıyorum. :)

Neden gelmesin bize ya? Büyük takimiz.

Hem nerede ise her mac oynar. Son 15-20 dk kala cok sans bulur.

Nondanin gercekten satilmaya niyeti varsa Sercan iyidir.

Sercan olmazsada Sercan tarzi biri olabilir. Ama genc olmasindan yanayim.

Abartmayalım isterseniz?

Toni tam bir santfordur.Tamam şu an popüler olan futbol tarzına pek de uyan bir stili olduğu söylenemez ama yine de gol atmayı çok iyi bilen bir adamdır Toni,tabir-i caizse..

Bana sorarsanız bende istemem Toni'yi bu taktikle,bize hareketli,hızlı oyuncular lazım..Ama Toni'yi de bu kadar aşağılamak biraz bencillik gibi geliyor bana.

Üst Alt