Nonda gidiyor mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

Toni ve diğerleri :p :D:D

Şaka bir yana 4-4-2 ye dönersek toni gelsin haa yok dönmezsek 4-4-2 ye ozaman gelmesin :)

Dİpnot: sanki çok geldide gelmesin diyoruz :D

adam Allahtan gol kralı oldu uyanın artık Baros eski Baros degil Liverpooldaki formu yok tamam yine iyi ama Keirisson gibi bir genç yetenek gelirse Baros yedek kalabilir:)

Barostan iyisini alamayız..Baros liverpooldakine yakın oynuyor bence..Türkiye ligi kapalı bir lig açık alan buldumu daha iyi oynuyor..

bu yaptıgın ayıp renkdas.Tamam Nonda geçen sene iyi degildi ama bize yararıda oldu bence hizmetleri için teşekkür etmelisin;)

Kardeş ben zaten geçen sezon için söylüyorum bunları yoksa 07-08 sezonundaki nonda olsa 11de oynar geçen sezon çook kötüydü bence bizdeki miladı çoktan doldu zaten gidici kendisi.

güle güle anakonda ! Doğru diyon renkdaş yedek oyuncu alacığımıza göre uçmamıza gerek yok mesela etoo,ibra olabilir yedek olarak alacağımız oyuncu :D:D

Sağol renktaş açıklama için .

Evet kiralama haberi ciddi demek istedim . Ama Haldun abi yurt içinden bir forvetlede halledebilir işi . 4-3-3 oynarsak tabi

Baros'a alternatif olabilecek yerli ya da yabanci bir forvet sart. Nonda bu ozellikte degil ne yazik ki. Ayrilik vakti geldi gibi gozukuyor.

Üst Alt