Nonda'ya Fransız Talip ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda'ya Fransız Talip !

Galatasaray'ın Kongolu santraforu Shabani Nonda'nın, Fransız Nice kulübünün gündemine girdiği öğrenildi. Nonda daha önce de Fransa'da oynamıştı.

05.Tem.2009 14:03:52

Galatasaray'da Shabani Nonda belirsizliği sürüyor. Sarı-kırmızılı kulübün elinden çıkarmayı planladığı 32 yaşındaki santrafor, peşinde bazı takımlar bulunmasına karşın, Türkiye'den ayrılmak istemiyor.

L'Equipe gazetesinde bugün yeralan habere göre, forvet hattını güçlendirmek isteyen Nice takımı, Galatasaraylı oyuncuyu renklerine bağlamak istiyor.

Nice, 2008-2009 sezonunda Fransa Birinci Ligi'ni dokuzuncu sırada tamamlamıştı.

Nonda'nın Galatasaray'la olan sözleşmesi 2010 yılında dolacak.

kaynak: goal.com ve https://www.lequipe.fr/Football/breves2009/20090226_090038_nonda-se-lache.html

Cevap: Nonda'ya Frnasız Talip...

Umarim dogrudur...2 Milyon filan alsak cok iyi olur...

Yabanci kontenjani da acilmis olur..1 transfer daha istiyorum ben cünkü:D

yabancı kontenjanında bir tane boşluk zaten var.

leo-linderoth-kewell-baros-keita-lincoln-linderoth

ben açıkcası kalmasından yanayım iyi bir teklif gelmezse. yedek forvetimiz yok çünkü.

biz 2 sene önce 1M civarına almıştık sanırım, 2M falan vernezler diye düşünüyorum.

Nonda nın son zamanlardaki form düşüklüğünü herkes görüyor eğer teklif tatmin edici ise nonda satılmalı ve iyi bir yedek golcü alınmalı zaten şu kadroda barostan sonra ikinci golcü olacak kapasitede değil

nonda'yı satıp yerine daha kaliteli bir oyuncu alacak paramız varsa düşünmeden satalım.

ama nonda'nın satışından da büyük paralar beklemeyin. 1M civarı olacaktır. hatta 2 sene önce biz bu civara almıştık daha da düşük olabilir teklif.

eğer yerine oyuncu alınmayacaksa satmamak gerek.

Cevap: Nonda'ya Fransız Talip...

Nonda kalsın bu sene daha seneye yerine birini alırız.Ha 2 milyon euro teklif gelir.Nonda dan daha genç olan iyi bir forvet transfer yapmaya karar verirse yönetim o zaman gitsin derim.Ama satıp yerine adam almayacaksak sıkıntı çekeriz forvette çok.

Tamamda 1/2 milyona iyi bir yedek forvet alinabilir mi ?

Konu ayni bedele yeni oyuncu almak degil.Faydali olamayacagini düsündügümüz icin gönderilmesi ve yerine daha kaliteli bir ismin gelmesini istiyoruz.

Düsündügümüzde, Milan Baros´un olmadigi maclarda Nonda´nin bize gereken faydayi vermeyecegini söyleyebiliriz.Gecen seneki performansi ortada.

Milan Baros cok kart gören bir oyuncu..Allah korusun uzun süreli bir sakatlik gecirecek olursa takim o süre zarfinda cok yara alabilir.

Evet Kewell var,Keita var,Özgürcan ve Yaser var ama gercek bir forvet degil hicbiri...

Yedek forvet yok adam yedekte durmaya niyeti var :D bırakın otursun külübede :D

1-2 milyon € fazla degil,yeni bir forvet almak istersek o zaman daha pahalıya patlar bize

Satılması çok iyi olur.

Ama satılırsa da en azından orta kalitede bir yedek forvet alınmalı

Üst Alt