Nordin Amrabat Analizi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Analizi

Cevap: Nordin Amrabat Analizi

Ayrıca transfer sezonlarında hep transferin şampiyonu Fenerbahçe olurdu,sezon sonunda ise şampiyonluk ipini biz göğüsleriz.Örnek; Tarık Daşgün,

Elvir Baliç ve daha adını hatırlamadığım onlarca sönmüş yıldız:)

tek bir yabancı alacaksak, 10 numara olmasını tercih ederim kanat degil. [orn : Frank Lampard]. 10 numara almayacaksak, 6 milyon'un uzerinde para vermem Amrabat'a.

5 milyon euroyu vermek aptallıktır. daha gecen sene psvden 1milyon dolarmı euromu ona alındı. 1 senede 5 e nasıl katladı bu adam:)

Bende diyorum ki kayseri bulup çıkartıyor senin neyin eksik yabancı sınırı da yok 1 M €'da 3 tane oyuncu alırsın... 1'i tutarsa yeter zaten... 3 oyuncuyu da ben havada karada söylerim

Mümkün tabii, ama iyi araştırmak lazım. Genç diye alınan Stancu örneği ortada, geleceğin yıldızı Carrusca'nın hali ortada. Biz bu konuda başarılı değiliz, olmamız için de gerekli hazırlık yapılmış mı, söylemek zor.

Benim tek itirazım Riera gibi kesin kaybettiren transferlere. Hem formsuz, hem yaşı ilerlemiş, hem en iyi hali bile çok iyi olmayan adamlar transfer edeceğimize, hiç etmeyelim! Riera'nın en iyi hali Liverpool, orda da vasatı aşamamış!

Ama Podolski'ye 12 verileceğine, 2 tane süper yıldız adayına 6şar verilmesine hiç itiraz etmem. Ama bu oyuncular gerçekten iyi olmalı, Ribery gibi adamlar olmalı.

Mümkün tabii, ama iyi araştırmak lazım. Genç diye alınan Stancu örneği ortada, geleceğin yıldızı Carrusca'nın hali ortada. Biz bu konuda başarılı değiliz, olmamız için de gerekli hazırlık yapılmış mı, söylemek zor.

Benim tek itirazım Riera gibi kesin kaybettiren transferlere. Hem formsuz, hem yaşı ilerlemiş, hem en iyi hali bile çok iyi olmayan adamlar transfer edeceğimize, hiç etmeyelim! Riera'nın en iyi hali Liverpool, orda da vasatı aşamamış!

Ama Podolski'ye 12 verileceğine, 2 tane süper yıldız adayına 6şar verilmesine hiç itiraz etmem. Ama bu oyuncular gerçekten iyi olmalı, Ribery gibi adamlar olmalı.

En iyi sezonu Espanyol'daydı.Tek başına UEFA'da finale çıkardı diyebilirim.

bugün alıcı gözle izledim. skibbe ikili üçlü sıkıştırmalarla etkisizleştirdi amrabat'ı. dolayısıyla pek bir çıkarım yapamadım. :D

ya eskiden yabancı kontejanı vs vs bir sürü bahane vardı.. Şimdi yok bizde 1 oyuncuyu yedeğe alabiliriz 2-3 tane daha alırsın kırmızı kart sakatlık vs vs de kadroya girer kupa maçlarında da oynatırsın tutarsa ne ala tutmazsa rieradan fazla zarar etmezsin yani olay bu...

Bugün 2 dolaş Hollanda,Brezilya,Arjantin ve Afrikayı bulursun adam akıllı gençler bir tanesi tutarsa çıkarır zaten diğerlerinin parasını rahatlıkla

Üst Alt