Nordin Amrabat Analizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Analizi

1bbdbamrabat.jpg

Nordin Amrabat Analizi GSCimbom Portal'da

Cevap: Nordin Amrabat Analizi

Hayal dünyasında yaşamaya gerek yok.

Adamlar ciddi ciddi vermiyoruz diyorlar bu kadar üstünde durmaya gerek yok.

Gelmesini isterim ama bir sezon önce 1.1 m €'ya aldıkları adamı 4-5 M € vereceksek karşıyım.. O paraya Hollanda'dan 2-3 Amrabat alırsın :)

Gelmesini isterim ama bir sezon önce 1.1 m €'ya aldıkları adamı 4-5 M € vereceksek karşıyım.. O paraya Hollanda'dan 2-3 Amrabat alırsın :)

Arkadaşlar, her ne kadar Kayserili ağzı bozuk ucuz tüccar parçaları haketmese de, yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim. Adamlar PSV'den bulmuş getirmiş, vitrine çıkarmış. 1.1 milyon Euro'ya aldıkları adamı tabii ki 4'e 5'e satacaklar.

Problem o değil, problem, bu zevzeklerin hadlerini bilmeyip, bizim sol yumurtalığımız kadar olmadıklarını anlamayıp, bizimle bir ağız dalaşına girmek telaşına kapılmaları. Üflesek, kıçlarındaki dona kadar soyacağımızı anlamamaları.

Problem, bu adamın ederi 4 civarında şu anda, ama bu açgözlü moronlar bu fiyata satmak istemeyecekler. Birisi gelse size, bir oyuncu alacaksınız, 6 ay sonra 4 katına satacaksınız dese, daha ne istersiniz? Dediğim gibi, bu açgözlü, şımarık ve haddini bilmeyen ucuz pastırma tüccarlarıyla muhatap olmaya bile değmez.

Kayseriden oyuncu istemeyelim artık. Bunlar akılları sıra kendilerini bize denk görüyorlar. Bir taraflarını kaldırmaktan başka bir şey yapmıyoruz.

Arkadaşlar, her ne kadar Kayserili ağzı bozuk ucuz tüccar parçaları haketmese de, yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim. Adamlar PSV'den bulmuş getirmiş, vitrine çıkarmış. 1.1 milyon Euro'ya aldıkları adamı tabii ki 4'e 5'e satacaklar.

Problem o değil, problem, bu zevzeklerin hadlerini bilmeyip, bizim sol yumurtalığımız kadar olmadıklarını anlamayıp, bizimle bir ağız dalaşına girmek telaşına kapılmaları. Üflesek, kıçlarındaki dona kadar soyacağımızı anlamamaları.

Problem, bu adamın ederi 4 civarında şu anda, ama bu açgözlü moronlar bu fiyata satmak istemeyecekler. Birisi gelse size, bir oyuncu alacaksınız, 6 ay sonra 4 katına satacaksınız dese, daha ne istersiniz? Dediğim gibi, bu açgözlü, şımarık ve haddini bilmeyen ucuz pastırma tüccarlarıyla muhatap olmaya bile değmez.

Bende diyorum ki kayseri bulup çıkartıyor senin neyin eksik yabancı sınırı da yok 1 M €'da 3 tane oyuncu alırsın... 1'i tutarsa yeter zaten... 3 oyuncuyu da ben havada karada söylerim

Biktim bu Amrabatan,aaaaaaaaaaaa!! GAYseriden kopek alinmaz...biz futbolcu alacaz,ALLAH,ALLAH!

Terim istiyor ve sanırım olacak.

Terim, Riera gibi riskli transfere o paraları verdik ve sonuç ortada. Amrabat'ı almalıyız diyecek.

Kayseri'nin tek düşüncesi fiyat artırmak başka bi cacık değil.

Bende cok istiyorum Amrabat'ı, felaket yardırırız gelirse. Umarım olur. :ka21:

Hala göremedinizmi, 3 ün 5 in hesabı yapılıp orta ayar takım oyuncularıyla birşeyin olamadığını. Hakeza tam tersi first class oyuncularla nelerin yapılabildiğini? Muslera, her nekadar henüz bonservisi ödenmesede Melo, Eğer satın alınmış olsaydı en az 8m€ luk Selçuk.

Demek istediğim; Eğer en az 25 milyon taraftarımız var, avrupada 3 milyona yakın taraftarımız var diyorsanız. Hep yukarı gitmek istiyorsanız, kusura bakmayın ama o yukarıya öyle 3 lük 5 liklerle çıkılmıyor. Ben şuan dahi yeterli bulmuyorum, Galatasaray da forma giyecek topçu 10m€ üstü olduğunda "aoow maaow" diye sesler çıkmıyacak. Çıkarsada kukuman kuşu gibi pinolar gelişecek, stancu lar parlayacak diye beklersiniz.

Amrabat iyidir, ama "iyi" Galatasaray için yeterli bir kıstas değil.

Üst Alt