Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d0dccamrabat.jpg
Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Amrabat Kap'a Bildirildi ¿AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Profesyonel futbolcu Nordin Amrabat'ın kulübü Kayserispor Kulübü'nden transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir..
 
GS Resmi Açıklama Nordin Amrabat İçin Görüşmelere BaşlandıNordin Amrabat İçin Görüşmelere BaşlandıGalatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada Kayserispor'un profesyonel futbolcusu Nordin Amrabat için resmi görüşmelere başlanmış olduğunu bildirdi.Galatasaray Sportif A.Ş.'nin açıklaması şu şekilde:Profesyonel futbolcu Nordin Amrabat'ın kulübü Kayserispor Kulübü'nden transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.Galatasaray Sportif A.Ş
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!Hayırlı olsun ancak Kap kazalarından sonra bu transfere Hurma etkenini de katarsak temkinli olmakta fayda var umarım anlaşılmıştır.
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!Harika aynı anda açtık konuyu.. Mod lar kapatır artık!!

Galatasaray inşallah almıştır. İş bitsin süper olacak.
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!Ulan artık kimseyi kesmiyor bu tür bildirimler. Eskiden olsa buralar coşardı.
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!Ulan başlayacam gelmesin şu adam bıktım artık yeter.1 senedir peşinden koşuyorlar sanki süper topçuymuş gibi,nefret ediyorum her seferinde isimini görmekten
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!En az 6,7M bonservis bekliyorum. Ne oldu şimdi.. Hurma o kadar laf etmişti. Bizde buna rağmen almak için ısrar ettik..
 
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!Umarım çok maliyetli olmaz olucaksa bu iş.Hurma'nın para kazanması zoruma gitmiyor değil.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt