Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarında


uw8p.jpgKayserispor’un başarılı kanat ve hücum oyuncusu Nordin Ambrabat Galatasaray’ın transfer listesinin üst sıralarında yer alıyor. Fas asıllı Hollandalı futbolcu da Galatasaray’da oynamak istiyor.

 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst SıralarındaÇok kötü.. Listenin üst sıralarında daha kaliteli oyuncular olmalı. Amrabat'ı beğenirim ama listenin üst sıralarında olmamalı.
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst SıralarındaAllah aşkına ya. Üst sırada Amrabat varsa, devre arası transferler bizi üzücek gibi gözüküyor.
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarındakayseri de oynuyor diye önyargılı olmayın. amrabat gibi kanat oyuncumuz yok. bugün keita keita diye ağlıyoruz biz devreye girmesek mersin alıyordu :D
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst SıralarındaDevrearası transferine karşıyım Spor Toto Süper Liginde iyi oynayan bir Amrabat kötü olmaz.

Bu transfer döneminde aldığı oyunculardan en fazla zarar eden klüp biziz heralde.
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarındaüst sırada podolski olup rierayımı alalım yani olmucak adamların peşinde koşcamıza. ki bence amrabatıda alamayız ya bu gayseri yüzündenTam bunu yazacaktim.Üst sira'da Podolski olsa ne yazar, alamadik'tan sonra? Alabilecegimiz bir isim olsun üst sira'da ki, hizli bir sekilde gelissin transfer.
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst SıralarındaNordin, Sen gel lan ayi :)Herkes yaziyor, birde ben deneyim dedim :)
 
Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst SıralarındaTam bunu yazacaktim.Üst sira'da Podolski olsa ne yazar, alamadik'tan sonra? Alabilecegimiz bir isim olsun üst sira'da ki, hizli bir sekilde gelissin transfer.podolski için uğraşıyoz uğraşıyoz olmuyo transferin son günü riera geliyo. adam hala takıma alışamadı neden? çünkü olmayacak adamın peşinde koştuk. kamptan önce alınan 3.5/5lik oyuncuyu transferin son günü gelen 4.5/5 lik oyuncuya değişmem.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt