Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarında

uw8p.jpg

Kayserispor’un başarılı kanat ve hücum oyuncusu Nordin Ambrabat Galatasaray’ın transfer listesinin üst sıralarında yer alıyor. Fas asıllı Hollandalı futbolcu da Galatasaray’da oynamak istiyor.

Cevap: Nordin Amrabat Listenin Üst Sıralarında

Çok kötü.. Listenin üst sıralarında daha kaliteli oyuncular olmalı. Amrabat'ı beğenirim ama listenin üst sıralarında olmamalı.

Allah aşkına ya. Üst sırada Amrabat varsa, devre arası transferler bizi üzücek gibi gözüküyor.

kayseri de oynuyor diye önyargılı olmayın. amrabat gibi kanat oyuncumuz yok. bugün keita keita diye ağlıyoruz biz devreye girmesek mersin alıyordu :D

Devrearası transferine karşıyım Spor Toto Süper Liginde iyi oynayan bir Amrabat kötü olmaz.

Bu transfer döneminde aldığı oyunculardan en fazla zarar eden klüp biziz heralde.

üst sırada podolski olup rierayımı alalım yani olmucak adamların peşinde koşcamıza. ki bence amrabatıda alamayız ya bu gayseri yüzünden

Tam bunu yazacaktim.

Üst sira'da Podolski olsa ne yazar, alamadik'tan sonra? Alabilecegimiz bir isim olsun üst sira'da ki, hizli bir sekilde gelissin transfer.

Nordin, Sen gel lan ayi :)

Herkes yaziyor, birde ben deneyim dedim :)

Tam bunu yazacaktim.

Üst sira'da Podolski olsa ne yazar, alamadik'tan sonra? Alabilecegimiz bir isim olsun üst sira'da ki, hizli bir sekilde gelissin transfer.

podolski için uğraşıyoz uğraşıyoz olmuyo transferin son günü riera geliyo. adam hala takıma alışamadı neden? çünkü olmayacak adamın peşinde koştuk. kamptan önce alınan 3.5/5lik oyuncuyu transferin son günü gelen 4.5/5 lik oyuncuya değişmem.

Üst Alt