# Nordin Amrabat


Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"Az önce Twitter da gördüğüm bir twit mesajı;

adsc4b1z1.png
22:01:2012
 
evet bazilarinin rüyalarinin takimi bazilarinin korkulu rüyasiyiz. bu adam gelse cok is yapar,ama sülo hurma varken imkansiz gibi.
 
Cevap: Nordin Amrabat: Galatasaray benim rüyam !Is Amrabat da bitiyor bence. Takimina resti cekse, antrenmanlara falan cikmasa oylede boylede vermek zorunda olurlar zarar etmek istemiyorlarsa.
 
Cevap: Nordin Amrabat: Galatasaray benim rüyam !Sağ kanatta oynayacaksa gelsin ama sol kanada cok gereksiz olur Emre Colak varken.
 
Cevap: Nordin Amrabat: Galatasaray benim rüyam !Amrabat: Galatasaray Türkiye'nin en büyük takimlarindan biri, bence en büyügü.Yavas yavas sempatimi kazanmaya basliyor kerata :asd:
 
Cevap: Nordin Amrabat: Galatasaray benim rüyam !Kadro dışı bıraksa ya çok öten başkanı benim lafımın üstüne laf söylüyor diye, yiyorsa.
 
Cevap: Amrabat : "Galatasaray hayallerimin takımı "Video açılmıyor. Bütün Galatasaraylılar videoya yüklendi galiba :eek:
 
Cevap: Amrabat : "Galatasaray hayallerimin takımı "Burası GALATASARAY herkeze nasip olmaz bu forma, biz teklifimizi yapmısık gerisi sana ve yonetimine kalmıs Amrabat, çok istiyosan ruyalarını susluyorsa ayrılda gel kapımız acık.
 
Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "hurma karışamaz bir oyuncu gitmek istiyorsa gider biz nasıl arda yı tutamadık ambaratta öyle köle ticaretimi bu
 
Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "Aman kayseriden topçu almayalım. En son ali turan vakasında adamın performansını gördük.Bunlar kesin beddua eder, bela okur gelse de bi hayrı dokunmaz bize.
 
Üst Alt